Generální partner
Světlý režim
4. únor 2018

Juniorka zná soupeře na závěr přípravy

Divizní Frýdlant nad Ostravicí a juniorka polského Górniku Zabrze - tyto dva celky prověří v posledních dvou duelech juniorku MFK Karviná před startem jarní části. Oba zápasy se budou hrát na Kovoně.

Přesně za dva týdny startuje pro karvinskou juniorku jarní část soutěže. Po podzimní části je ve své skupině na prvním místě. V zimní pauze odehráli svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana tři utkání, zbývající dvě budou na řadě v příštím týdnu.

Nejprve ve středu 7. února od 18 hodin proti devátému celku divize sk. E Frýdlantu nad Ostravicí a následně bude v sobotu 10. února od 14 hodin na programu generálka proti juniorce Górniku Zabrze – rezerva aktuálně třetího týmu Ekstraklasy je po podzimu na 7. místě. „Jsme rádi, že odehrajeme ještě dva zápasy. Jaro se blíží, už 18. února nás čeká mistrovský zápas ve Zlíně. Musíme být co nejlépe nachystaní,“ prohlásil trenér Marek Bielan.

Na závěr stačí jen dodat, že oba zápasy odehrají karvinští borci v domácím prostředí na umělé trávě SC Kovona.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii