Generální partner
Světlý režim
5. únor 2018

V nominaci na Itálii také Jan Holzer

V polovině února odehraje reprezentace U17 dva přípravné duely s Itálií. Do Olomouce pojede také univerzál Jan Holzer.
První a zároveň poslední test před závěrečnou fází kvalifikace o postup na ME do Anglie čeká na reprezentační tým do 17 let. Svěřenci nově jmenovaného hlavního trenéra Radka Bejbla budou ladit formu v Olomouci.

Velmi dobrou zprávou je, že na Hanou odcestuje karvinský Jan Holzer, který může nastupovat na více pozicích a spolu se svými spoluhráči zabojuje o pozvánku na už zmíněnou kvalifikaci, která se uskuteční ve druhé polovině března rovněž v Olomouci (informovali jsme ZDE).

Dvojutkání s Itálií je naplánováno na 13. a 15. února vždy od 11 hodin na umělé trávě v areálu Androva stadionu v Olomouci. 
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii