Generální partner
Světlý režim
14. únor 2018

Odfoceno! Ligové jaro může začít

Na středeční odpoledne bylo naplánováno týmové focení - vše se stihlo podle plánu a s úsměvem na rtech všech zúčastněných. Ve čtvrtek ještě proběhne tisková konference a jarní část HET ligy opravdu může začít!

Počasí nepřálo! Krátce po druhé hodině začalo na trávníku Městského stadionu v Karviné-Ráji týmové focení, krátce před ním se však z nebe spustily sněhové vločky, což fotografce Gabriele Matulové zkomplikovalo práci. Po chvíli však bylo hotovo a hráči se přesunuli dovnitř budovy k focení jednotlivců a skupinových fotek.

Během focení panovala výborná nálada, hráči perfektně spolupracovali a poměrně rychle bylo hotovo. Od půl čtvrté ještě proběhlo tradiční školení z pravidel a posuzování jednotlivých zákroků a různých situací rozhodčími během zápasu.

Nové plakáty A-týmu a podpisové kartičky budou v prodeji už při prvním domácím utkání proti Zlínu. Skupinové fotky pak budou využity převážně na pozvánky k jednotlivým domácím zápasům. Určitě se máte na co těšit, vše se perfektně povedlo.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.