Generální partner
Světlý režim
21. únor 2018

Do třetice stříbro ve Smilovicích

Také mladší přípravka U9 se zúčastnila dvou turnajů v hale ve Smilovicích pod názvem TOP zimní halová liga. Se svými staršími kolegy drželi kluci tzv. „basu“ a rovněž brali stříbrné medaile.
Kluci ročníku 2009 pod vedením trenéra Ondřeje Hánla dohráli v neděli 18. února závěrečné druhé kolo TOP zimní halové ligy ve Smilovicích. Jejich výkony stačily na výborné druhé místo za Vítkovicemi. Tím pádem ročník 2009 navázal na týmy U10 a U11, které také skončily v TOP zimní halové lize na výborném druhém místě.

V každém turnaji odehrál jeden tým šest utkání. „Kluci si zahráli spoustu kvalitních a těžkých zápasů, které je posunou o krok dopředu. Chci všechny pochválit,“ hodnotil Hánl s tím, že nejlepším střelcem TOP halové ligy U9 byl karvinský borec Olivier Ślazyk se 17 góly.

Výsledky 1. turnaje (26.11.2017)

Karviná - Vítkovice 1:10
Karviná - Mosir Jastrzebie 6:0
Karviná - FC Baník Ostrava  6:1
Karviná - MFK Frýdek-Místek  4:4
Karviná - MŠK Žilina 2:3
Karviná - APMT Krakow  1:2

Výsledky 2. turnaje (18.02.2018)

Karviná - Vítkovice 3:4
Karviná - Mosir Jatrzebie 6:1
Karviná - FC Baník Ostrava  2:5
Karviná - MFK Frýdek-Místek 4:0
Karviná - MŠK Žilina  1:1
Karviná - APMT Krakow  3:1
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.