Mlade talenty

Juniorka potřebuje v pondělí porazit Jihlavu

24.02.2018 | Redakce
 

Juniorka potřebuje v pondělí porazit Jihlavu Karvinští junioři se chystají na první domácí zápas v roce 2018. Po porážce ve Zlíně, kde přišli o vedoucí pozici v tabulce, by rádi zvítězili a potvrdili své kvality.

 

Prohra ve Zlíně je zapomenuta, je tady další duel. Proti Jihlavě, která vstoupila do jara domácí porážkou od brněnské Zbrojovky, se čekají tři body. Jenže snadné to nebude. „Jihlava před tímto kolem držela čtvrté postupové místo. Navíc ji máme co vracet, na podzim jsme sice u nich vyhráli, ale doma remizovali. Bodík jsme zachraňovali až v závěru po velice dobrém výkonu s mladým týmem složeného i z dorostenců,“ zavzpomínal trenér Marek Bielan.

Jaké bude pondělní složení týmu je zatím ve hvězdách. „Po nedělním utkání A-týmu se Zlínem se s trenérem Muchou poradíme. Určitě však dostanou prostor všichni naší kmenoví hráči. V pořádku by měl být i šestigólový Ostap Sas, který v minulém zápase ve Zlíně musel nastoupit se sebezapřením,“ podotkl Bielan.

Do konce nadstavbové části chybí karvinským hráčům včetně pondělního utkání ještě čtyři duely. K naprosté jistotě postupu do bojů s týmy z Čech potřebují získat pět bodů.

Utkání 18. kola Juniorské ligy-Morava MFK Karviná U21 – FC Vysočina Jihlava U21 začíná na umělé trávě Sportovního centra Kovona v pondělí 26. února ve 13 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Radek Dubravský.

• Upřesněné přípravné duely
dnes - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
před 3 dny - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 

• Preview

• Další

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.