Generální partner
Světlý režim
5. březen 2018

Lvíčata znovu v Karviné, lístky v prodeji od soboty

Do Slezska se opět vrací reprezentační jednadvacítka. Ovšem tentokrát nepůjde o žádný přátelák, nýbrž o důležitý kvalifikační duel proti Chorvatsku. Utkání se uskuteční v pátek 23. března od 16 hodin a vstupenky budou stát 100 Kč.
Už potřetí po rekonstrukci Městského stadionu v Karviné-Ráji si Fotbalová asociace České republiky vybrala karvinský prvoligový stánek za dějiště mezistátního utkání. 

Ovšem pozor – poprvé půjde o kvalifikační duel. „S tamním zázemím, moderním stadionem a ubytováním máme jen ty nejlepší zkušenosti. Přesně před rokem jsme na stejném místě porazili v přípravě Slovensko 4:1. Kulisa byla výborná a my věříme, že i na tento kvalifikační zápas to bude podobné. Jsme přesvědčeni, že fanoušci přijdou v hojném počtu,“ prohlásil mluvčí reprezentace do 21 let Jaroslav Kolář.

Distribuce vstupenek na toto důležité utkání bude probíhat výhradně v Karviné, vstupenky si fanoušci přes internet nezakoupí. Cena byla stanovena na 100 Kč/ks. „Jelikož nejsme pořadatelem utkání, tak jsme o distribuci vstupenek nerozhodovali a klubové permanentky neplatí. Každopádně jsme zatím obdrželi 962 vstupenek do sektorů C4, D3, D4 a D5. Vstupenky nejsou na konkrétní místo, pouze do sektoru. Až se tato kvóta vyčerpá, dotisknou se další,“ informovala Pavla Žebroková z oddělení ticketingu, která ve spolupráci s fotbalovou asociací má distribuci vstupenek na starosti. 

Předprodej bude zahájen před sobotním utkáním se Spartou (10.3.2017 od 13:45 hodin). Další dny předprodeje zatím nejsou plánovány. „Čekáme, že hlavní nápor bude před samotným utkáním,“ dodala Pavla Žebroková.

DŮLEŽITÉ INFORMACE V BODECH
  • 962 vstupenek v ceně 100 Kč/ks (v případě potřeby se další dotisknou)
  • Start předprodeje na pokladnách před sobotním utkáním s AC Sparta Praha
  • Vstupenky pouze do sektoru, bez čísla řady a sedadla
  • Na každé pokladně se budou prodávat lístky do příslušného sektoru (pokladna č. 2 u sektorů C = vstupenka do sektorů C4, pokladna č. 3 u sektorů D = vstupenka do sektorů D3, D4 a D5
  • Prodej před samotným utkáním na stejném principu jako u předchozího bodu
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.