Generální partner
Světlý režim
14. březen 2018

U19+U17: Ve čtvrtek doma s Opavou

Ligoví dorostenci potřebují porazit rivala z Opavy! Vložené kolo se netradičně odehraje už ve čtvrtek dopoledne (devatenáctka) a po obědě (sedmnáctka).
U19

První jarní domácí zápasy čekají na dorostenecké týmy hrající nejvyšší soutěž. Na začátku března totiž musela byl odložena utkání proti pražské Spartě. Zabrat potřebuje především devatenáctka, která z prvních dvou kol nevytěžila ani bod, přestože v obou zápasech vedla. V Praze s Bohemians prohráli svěřenci Marcela Frajta 1:3, ve Frýdku-Místku 2:3.

Nadcházející čtvrteční zápas tedy bude extrémně důležitý. „Budeme bojovat a věřím, že navážeme na podzim, kdy jsme z domácího prostředí až na jednu výjimku udělali nedobytnou tvrz,“ přeje si trenér U19 Marcel Frajt.

Opava je v tabulce beznadějně poslední s pouhými pěti body – ovšem pozor, naposledy porazila doma jasně 3:0 České Budějovice. Utkání MFK Karviná U19 – SFC Opava U19 začne ve čtvrtek 15. března v 10:30 hodin. Hrát se bude na umělé trávě Sportovního centra Kovona. Hlavním rozhodčím bude pan Vater Boček.

U17

Dorostenecká sedmnáctka z prvních dvou utkání brala dva body za vítězný penaltový rozstřel na půdě Bohemians 1905. Naposledy ve Frýdku-Místku prohrála 1:4. Nadcházející zápas bude duelem dvou týmů ze spodku tabulky. O bod lépe jsou na tom prozatím Opavští.

Utkání MFK Karviná U17 – SFC Opava U17 začne ve Sportovním centru Kovona ve čtvrtek 15. března v 12:45 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Filip Kotala.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii