Generální partner
Světlý režim
29. březen 2018

Ligoví dorostenci hostí na Velký pátek Zbrojovku

Velmi těžký soupeř čeká v obou kategoriích na ligový dorost. Devatenáctka se postaví aktuálnímu lídrovi, sedmnáctka nastoupí proti šestému týmu tabulky.
V posledním utkání se tým U19 nastartoval a poprvé na jaře zvítězil – v Hradci Králové vystřelil výhru 1:0 krátce po přestávce Fokaidis. Tříbodový zisk posunul svěřence Marcela Frajta na desáté místo. „Konečně jsme zastavili sérii proher. Věřím, že se tímto nastartujeme a bude se nám v dalších zápasech výsledkově i herně dařit,“ podotkl s nadějí v hlase trenér Frajt.

V pátek ovšem do Karviné dorazí brněnská Zbrojovka, která vede ligu o třináct bodů před Plzní. Na podzim v Brně devatenáctka prohrála 1:3, sedmnáctka 0:5. Pro domácí borce to bude první domácí zápas jarní části, jelikož se Spartou byl duel kvůli nemoci na straně hostů odložen – nový termín je úterý 17. dubna.

Utkání dorostenců U19 a U17 proti Zbrojovce Brno začne na umělé trávě SC Kovona v pátek 30. března ve 12 a 14:15 hodin. Hlavním rozhodčím v duelu staršího dorostu bude pan Valter Boček, v zápase mladší kategorie bude hlavním rozhodčím pan Alexandr Černoevič. 
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.