Mlade talenty

Je to už několikáté varování, řekl Eismann k výkonu z Brna

01.04.2018 | redakce, foto/Michal Chadim
 

Je to už několikáté varování, řekl Eismann k výkonu z Brna Karvinští počtvrté za sebou remizovali, premiérově však s čistým kontem. Zároveň ukončili desetizápasovou šňůru, ve které se pokaždé radovali ze vstřelené branky. Kapitán Pavel Eismann ale dobře věděl, že výkon celého týmu měl k ideálu daleko…

 

Také druhý venkovní zápas v řadě karvinským fotbalistům herně nevyšel – ovšem mají další bod. Domácí Zbrojovka byla v zápase lepší, neproměnila některé z velkých šancí a několikrát nastřelila brankovou konstrukci. „Pro nás je to opět zlatý plusový bod. Ale máme i štěstí, které jsme neměli na podzim. Zároveň víme, že to ale takhle nejde donekonečna. Je to už několikáté varování. V Olomouci ani v Brně to po herní stránce nebylo ono,“ nehledal výmluvy Pavel Eismann.Když měl kapitán MFK najít nějaké pozitivum na utkání v Brně, zmínil čisté konto. „To je důležitý faktor! Myslím si, že obrana v čele s brankářem nám funguje od začátku jara velmi slušně. Jasně, v předchozích remízových zápasech jsme pokaždé inkasovali, jenže to jsme hráli s nadstandardními týmy z první pětky,“ připomněl Eismann duely v Liberci, doma se Spartou a v Olomouci.

Nyní se už celý tým včetně Pavla Eismanna po měsíci konečně těší na domácí zápas. Příští neděli přijede Slovácko a při pohledu na tabulku to vypadá, že půjde zřejmě o jeden z klíčových zápasů jara. „Moc se těšíme, že zase budeme hrát doma před našimi výbornými fanoušky. Ale pozor, Slovácko bude nepříjemné a určitě je nesfoukneme, jak si možná někdo myslí. Samozřejmě chceme vyhrát a navíc jim máme co vracet z minulé sezóny, kdy jsme s nimi u nás prohráli,“ zakončil kapitán MFK.

• V Jablonci v sobotu odpoledne
včera - Ligová fotbalová asociace upřesnila 4. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí v Jablonci v sobotu 11. srpna od 17 hodin.

• U19 na turnaj do B. Bystrice
před 2 dny - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
17.7. - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
16.7. - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
Dnes v 17:00
FC Slovan Liberec
MFK Karviná
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna