Mlade talenty

Lístky na sobotu proti Dukle stále v prodeji

01.05.2018 | redakce
 

Lístky na sobotu proti Dukle stále v prodeji Zápas téměř o všechno! V sobotu od 16 hodin je na pořadu předposlední domácí duel této sezóny a fotbalisté MFK musí vyhrát. Vstupenky jsou v prodeji v obvyklých předprodejích!

 

Při pohledu na tabulku přituhuje, vždyť Karvinští naposledy vyhráli na konci února. Ano, od té doby sice jen dvakrát prohráli, ale připsali si hned šest remíz a pohled na tabulku není zrovna exkluzivní. Zraky všech se už upínají k sobotnímu zápasu s pražskou Duklou, které mají svěřenci Josefa Muchy co vracet.

Právě na podzim vedli Karvinští na Julisce 2:0, ale nakonec domácí třemi góly skóre otočili. Byl to také poslední zápas na lavičce MFK pro Jozefa Webera. Nadcházející duel bude tzv. o šest bodů - Dukla má devětadvacet bodů, Karvinští o tři méně. „Bude to obrovsky důležitý zápas. Věřím, že nás fanoušci nenechají ve štychu a přijdou,“ přeje si Marek Janečka.

Vstupenky se prodávají v síti Ticketportal, v MěDK a Kině Centrum. Nejdražší lístek stojí 120 Kč, zlevněné vstupenky pak od 50 do 100 Kč. Na pokladnách stadionu budou k dispozici v den utkání, tedy v sobotu od 14:45 hodin.

Možnosti nákupu vstupenek

Na poslední domácí utkání sezóny proti Baníku Ostrava zatím předprodej NEZAČAL! O formě a samotném startu předprodeje bude klub informovat v příštích dnech!

• Se Slováckem v neděli 2. září
včera - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 2 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna