Generální partner
Světlý režim
31. březen 2009

Zítra jdeme na Ústí, kluci se pilně připravovali

Dva výjezdy na Moravu a do Slezska – dvakrát porážka. Nejprve v Opavě 4:3 a potom v Jihlavě 4:0. Nyní čeká Ústí další zápas ve Slezsku.

Trenéra Ústí Svatopluka Habance děsí úvody střetnutí. „Musíme si dát pozor na úvod. Ty máme v poslední době katastrofální. Nejsme v tempu. Jako bychom byli po candrbálu,“ řekl Habanec pro zpravodajský server idnes.cz. Naopak Karviná má vstupy do utkání výborné. Jak doma s Třincem, tak i v Sokolově se ujala vedení hned v první minutě. „Chce to vstřelit gól v první minutě. Je možné, že ho dám zase já,“ směje se Vlado Milosavljev. Zatímco Ústí je na cestě do Karviné, kluci se odpoledne pilně připravovali na zítřejší zápas. Nechyběly srandičky a také nacvičování střelby. Z dnešní přípravy vám přinášíme fotoset.

Na začátku tréninku nechybělo protažení těla a tradiční „házená“. Jasně se ukázalo, že hra rukou je pro některé namáhavá a dát přihrávku na dva metry je neřešitelný problém.

Koordinaci pohybu měl prověřit fotbálek, kdy se dva spoluhráči museli držet za ruce.Pak následovalo nacvičování střelby, při kterém se zapotili všichni tři brankáři.


Závěrem se hrál oblíbený zápas staří – mladí, a jako vždy zvítězila zkušenost nad dravým mládím. Výsledek 10:3 hovoří za vše.Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii