Mlade talenty

Dreksa: Ještě není konec, zbraně neskládáme!

06.05.2018 | redakce
 

Dreksa: Ještě není konec, zbraně neskládáme! Je bojovník a hecíř, který nic nevzdává! Stoper Pavel Dreksa byl po zápase s Duklou samozřejmě naštvaný, ale stále věří v záchranu. Tabulka je stále hodně vyrovnaná, po 27. kole však Karvinští figurují na sestupové 15. pozici.

 

Pavle, kde hledat příčiny sobotní porážky?
Chtěli jsme strašně moc uspět, ale v některých fázích zápasu to bylo až příliš a asi i na úkor způsobu naší hry. Proto jsme prohráli.

Obdrželi jste tři poměrně laciné branky, obrana byla nebývale propustná. Souvisí to s vašimi předchozími slovy, že jste si byli plně vědomi, že se utkání musí zvládnout?
Souhlasím. Ale také jsme neměli druhé odražené míče, proto nás přečíslovali a měli dostatek času.

Klíčový okamžik zápasu podle vás? Tyčka Filipa Panáka nebo druhý gól Dukly dvě minuty po vyrovnání z kopačky Jana Kalabišky?
Určitě ten druhý gól soupeře. Místo, aby nám to pomohlo, uklidnili se a případně se nadechli k náporu, tak za dvě minuty inkasujeme. To rozhodlo!

Situace není vůbec dobrá. Navíc v posledních třech kolech hned dvakrát jedete na stadion soupeře. Co s tím?
Ve hře je pořád devět bodů. Upřímně, po našich domácích zápasech je lepší, že budeme hrát venku. Já jsem ten poslední, kdo by skládal předčasně zbraně a nevěřil v záchranu. U nás je to o hlavě, musíme tam všichni dostat fakt, že ještě nic není hotové. Šance na setrvání v nejvyšší soutěži stále existuje.

Pohled na tabulku je ovšem hodně smutný, patnácté místo nepůsobí tři kola před koncem optimistickým dojmem. Vnímáte to podobně?
Na to se vůbec nedívám. Pár kol zpátky jsme byli devátí s tříbodovým náskokem na sestup. Nyní jsme těsně pod čarou a nikde není napsáno, že to za tři kola nemůže být jinak. Hodně věcí se v našich hlavách ale musí změnit, aby to dobře dopadlo. Ještě není konec!

• Se Slováckem v neděli 2. září
včera - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 2 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna