Generální partner
Světlý režim
3. březen 2010

Béčko v přestřelce udolalo Čeladnou 4:3.

Do zahájení jarní části 1. B třídy mužů chybí pětadvacet dní. A naše rezerva ladila formu v přípravném utkání s Čeladnou. Nakonec si béčko nad druhým celkem Krajského přeboru připsalo výhru 4:3.

Od počátku se hrál na Městském stadionu vyrovnaný duel. Sice zpočátku měli mírně navrch domácí, postupem času se hra vyrovnala.

I přesto, že na sebe narazili dva kvalitní celky (za naší rezervu si zahrálo i několik hráčů z áčka), padalo gólů jako máku.

O úvodní trefu zápasu se postaral Knötig, který si zaběhl za obranu, zpracoval si míč a obstřelil hostujícího gólmana – 1:0.

O druhý střelecký zápis se zasloužil Liolios perfektně zahraným přímým kopem z hranice šestnáctky. Přesně zakroucený míč zapadl na zadní tyč – 2:1.

Do dvoubrankového vedení poslal Karvinou Gottwald, jenž se nejlépe orientoval ve skrumáži před gólmanem Čeladné – 3:1.

Závěrečný účet podtrhl Zoller po samostatné akci – 4:3.

Hosté své branky vstřelili po kombinačních akcích, kdy dokázali rozebrat karvinskou obranu. Přestože vsítili tři góly na hřišti soupeře, na výhru a ani na remízu jim to nestačilo.

Další přípravné utkání sehraje rezerva MFK OKD Karviná již tuto sobotu. Na svém hřišti přivítá záložní tým Frýdku –Místku. Utkání má výkop v 16:30 hodin.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii