Generální partner
Světlý režim
1. červenec 2018

Letní fotosoutěž s MFK Karviná

První červencovou neděli oficiálně začaly prázdniny – doba letních dovolených. A právě pro období 1.7. - 31.8. je pro fanoušky nachystána soutěž. Stačí se jen co nejoriginálněji vyfotit s klubovými suvenýry a zaujmout hráče, kteří rozhodnou o vítězi.
Soutěžní pravidla jsou naprosto jednoduchá. Během letních prázdnin je potřeba se kdekoliv na dovolené v ČR i zahraničí vyfotit, mít u sebe nebo na sobě cokoliv z nabízeného sortimentu klubového fanshopu a přidat krátký popis (např. Zdravíme z dovolené v Řecku atd.).

Fotografie od fanoušků bude klub sbírat na instagramu a e-mailu (zveřejňovány budou postupně na facebooku). Pět nejlepších fotografií bude odměněno, o vítězi rozhodnou po prázdninách sami hráči MFK Karviná (na počet „lajků“ na instagramu nebude brán zřetel). Odměny pro autory nejoriginálnějších fotek jsou zatím zahaleny tajemstvím, ale například vstupenky na vybrané domácí zápasy jsou samozřejmostí.

Jak se zapojit do soutěže?
a) E-MAIL – svou fotografii pošlete na fanshop@mfkkarvina.cz, do předmětu stačí napsat léto s MFK Karviná
b) INSTAGRAM – svou fotografii nahrajte na instagram s hastagem #letosmfkkarvina a označte klubový účet  #mfkkarvina. Profil musí být veřejný!

Zveřejněním fotografií na instagramu nebo zasláním na e-mailovou adresu udělují fanoušci (soutěžící) svůj souhlas s jejich pozdějším zveřejněním na komunikačních kanálech MFK Karviná. Soutěž trvá do 31. srpna 2018.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii