Generální partner
Světlý režim
3. červenec 2018

Ve středu proti nováčkovi Ekstraklasy

Bez jednoho dne se přesně po roce na stejném místě potkají fotbalisté MFK a Zaglebie Sosnowiec opět v přípravném utkání.
Také ve čtvrtém přípravném duelu změří síly svěřenci Romana Nádvorníka s polským týmem. Po prohře s Cracovií Kraków a výhrami nad Górnikem Zabrze a Wislou Kraków stojí v cestě Zaglebie Sosnowiec – nováček Ekstraklasy, kterého Karvinští v posledním vzájemném duelu (5.7.2017) porazili vysoko 4:1.

S největší pravděpodobností už karvinští trenéři neprotočí dvě kompletní jedenáctky. Na konci druhého týdne kouč Nádvorník avizoval, že tréninkové jednotky budou směřovat k herním věcem. „Nejtěžší kondiční blok mají kluci za sebou. Před pondělním odjezdem na soustředění nás čekají ještě dvě utkání,“ podotkl správně Nádvorník. 

Polský tým pod vedením trenéra Dariusze Dudka je od pondělí na soustředění ve Wodzislaw-Ślaski, kde se také utkání odehraje. V uplynulé sezóně skončil jeho celek na druhém místě v 1. polské lize a zajistil si spolu s MKS Miedź Legnica postup mezi polskou elitu. V prozatím dvou přípravných duelech Sosnowiec dvakrát vyhrál a neinkasoval – porazil 4:0 rumunskou Constantu a 3:0 polskou Przemysl. 

Utkání Zaglebie Sosnowiec – MFK Karviná začne ve středu 4. července v 11 hodin na hřišti Goslaw Sport Center ve Wodzislaw-Ślaski.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii