Generální partner
Světlý režim
3. červenec 2018

Luboš Tusjak se upsal Karviné (+ VIDEO)

Fotbalisté MFK hlásí první letní posilu. Z Vlašimi do slezského klubu přestoupil obránce či záložník Luboš Tusjak.
Šestadvacetiletý krajní hráč a odchovanec pražské Slavie se s klubem dohodl na dvouleté smlouvě do 30. června 2020 s roční opcí. „Luboše jsme sledovali delší dobu, je to levák s kvalitní kopací technikou. Doufáme a věříme, že se mu bude u nás dařit,“ přiblížil první posilu sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Luboš Tusjak má na svém kontě osmnáct prvoligových startů a jeden vstřelený gól v dresu Viktorie Žižkov ze sezóny 2011/2012. Právě z tohoto tradičního pražského klubu se zná s trenérem Romanem Nádvorníkem, který ho vedl i v Táborsku. Kromě Slavie prošel Žižkovem, Táborskem (dvojité hostování), Vyšehradem a Vlašimí.

V Karviné je rodák z Prahy a bývalý mládežnický reprezentant od začátku letní přípravy. Prozatím zasáhl do všech tří přípravných utkání na pozici levého beka.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii