Generální partner
Světlý režim
5. červenec 2018

Do Karviné zamířil Jiří Piroch (+ VIDEO)

Dvaadvacetiletý stoper zaujal na testech a v Karviné bude hostovat celou sezónu z mistrovské Plzně.
Po odchodu Jana Hoška klub sháněl stopera a povedlo se – ze západu Čech přišel Jiří Piroch už na začátku přípravy a trenéry i vedení klubu zaujal. „Jirka nás přesvědčil o svých kvalitách. Je mladý, perspektivní a jeví se na hřišti velice dobře. S Plzní jsme se domluvili na hostování do 30. června 2019," informoval sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Plzeňský odchovanec poslední dobou docela cestuje. V uplynulém soutěžním ročníku strávil úspěšný podzim v druholigových Pardubicích, v únoru pak zamířil do Jablonce. V severočeském klubu toho však moc neodehrál, jelikož Jablonec chytl fazónu a trenér Rada neměl důvod sahat do sestavy. Zajímavostí však je, že Piroch naskočil na posledních sedm minut do utkání proti MFK v 28. kole.

V nejvyšší české soutěži posbíral zatím tři starty, všechny právě na jaře za Jablonec – dohromady však pouhých 11 minut. V karvinském dresu zasáhl do všech čtyř přípravných utkání, v prvním proti Cracovii Kraków se blýskl gólem po rohovém kopu. 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii