Generální partner
Světlý režim
5. červenec 2018

Do Karviné zamířil Jiří Piroch (+ VIDEO)

Dvaadvacetiletý stoper zaujal na testech a v Karviné bude hostovat celou sezónu z mistrovské Plzně.
Po odchodu Jana Hoška klub sháněl stopera a povedlo se – ze západu Čech přišel Jiří Piroch už na začátku přípravy a trenéry i vedení klubu zaujal. „Jirka nás přesvědčil o svých kvalitách. Je mladý, perspektivní a jeví se na hřišti velice dobře. S Plzní jsme se domluvili na hostování do 30. června 2019," informoval sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Plzeňský odchovanec poslední dobou docela cestuje. V uplynulém soutěžním ročníku strávil úspěšný podzim v druholigových Pardubicích, v únoru pak zamířil do Jablonce. V severočeském klubu toho však moc neodehrál, jelikož Jablonec chytl fazónu a trenér Rada neměl důvod sahat do sestavy. Zajímavostí však je, že Piroch naskočil na posledních sedm minut do utkání proti MFK v 28. kole.

V nejvyšší české soutěži posbíral zatím tři starty, všechny právě na jaře za Jablonec – dohromady však pouhých 11 minut. V karvinském dresu zasáhl do všech čtyř přípravných utkání, v prvním proti Cracovii Kraków se blýskl gólem po rohovém kopu. 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii