Generální partner
Světlý režim
19. červenec 2018

Zkraje nového týdne pokračuje prodej permic

Vedení klubu se rozhodlo přidat další dva termíny pro nákup permanentek pro ty fanoušky, kteří byli v první vlně prodeje na dovolené nebo se rozmýšleli, zda si permanentku pořídí...
V prodeji jsou tři druhy permanentek – základní, zlevněné (studenti, důchodci nad 60 let a ZTP), dětské (od 7 do 15 let). Během podzimní části do Karviné zavítají obě slavná pražská "S" i mistrovská Viktoria Plzeň.

Pět dnů první vlny prodeje je pryč a hned na začátku dalšího týdne po odehraném úvodním kole FORTUNA:LIGY startuje druhá vlna. „V pondělí 23. července prodáváme od 16 do 18 hodin, o den později pak od 9:00 do 11:00 hodin,“ upřesnila Pavla Žebroková z oddělení ticketingu s tím, že prodáno je cca 1600 ks permanentních vstupenek na domácí zápasy.

Nákup permanentky se vyplatí ještě víc, než kdykoliv dříve. „Výše vstupného na jednotlivé zápasy se totiž bude odvíjet od atraktivity soupeře. Cena základního vstupného se bude pohybovat v rozmezí 120 – 250 Kč, zlevněné vstupné pro fanoušky nad 60 let, ZTP a studenty po předložení ISIC karty 100 – 250 Kč a cena dětské jednorázové vstupenky se bude pohybovat v rozmezí 50 – 250 Kč,“ přiblížila Pavla Žebroková.
 
Také v letošní sezóně budou vstupenky k dostání na čtyřech místech – v MěDK, Kině Centrum, v prodejní síti Ticketportal a v den utkání na pokladnách stadionu. „Prodejní místa a podmínky prodeje se však mohou na každý zápas lišit. Fanoušky prosíme, aby pro aktuální informace sledovali klubový web anebo sociální síť Facebook,“ dodala.

Ceny permanentních vstupenek

Noví zájemci

základní cena - D2-D6, B3 = 1850 Kč
základní cena - ostatní sektory = 1700 Kč
ZTP, osoby nad 60 let, studenti - D2-D6, B3 = 1700 Kč
ZTP, osoby nad 60 let, studenti - ostatní sektory = 1550 Kč
děti 7-15 let – všechny sektory 500 Kč

PLATBA KARTOU JE MOŽNÁ!Pavla Žebroková ještě připomněla, že vzhledem k platnosti evropské směrnice GDPR potřebuje klub od každého permanentkáře podepsat souhlas se zpracováním osobních údajů. Z toho důvodu je nutné, aby přišel osobně.
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.