Generální partner
Světlý režim
20. červenec 2018

Společnost OKD se vrací jako generální partner

Spojení karvinského fotbalu a těžební společnosti opět ožívá. Téměř přesně po dvou letech má MFK Karviná znovu generálního partnera.
„Společnost OKD, která si prošla nelehkým obdobím, se rozhodla, že je čas, aby opět finančně podpořila některé aktivity města. V tomto konkrétním případě karvinský fotbal, který má svoje jméno, vysokou sportovní úroveň a také nezanedbatelnou tradici,“ uvedl předseda představenstva a výkonný ředitel OKD Boleslav Kowalczyk.  

K podpoře karvinského fotbalu se vrací na bázi generálního partnera. „Se začátkem nové sezóny jsme obnovili spolupráci s OKD, za což jsme moc rádi a vedení společnosti děkujeme,“ uvedl předseda MFK Karviná Jan Wolf.

Znamená to tedy, že v sobotním úvodním utkání nového soutěžního ročníku nejvyšší české fotbalové soutěže vyběhnou hráči MFK Karviná v Liberci v dresech se staronovým generálním partnerem na prsou. 
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.