Mlade talenty

Zlatý kahan v super obsazení!

24.07.2018 | redakce
 

Zlatý kahan v super obsazení! Sedmatřicátý ročník tradičního mezinárodního turnaje Zlatý kahan, jehož pořadatelem je Baník Ostrava, se opět bude hrát také v Karviné. Navíc za účasti týmů z anglické Premier League!

 

Swansea City nebo West Bromwich Albion a další týmy. Celkem osm mančaftů z šesti zemí Evropy se představí v Ostravě a Karviné! Asi nikoho nepřekvapí, že tento ročník turnaje pro starší dorostence bude vůbec tím nejkvalitnějším v celé své historii. „Je to tak. Konfrontace to bude pro kluky jistě moc zajímavá a kvalitní. Je výborné, že takové týmy budou hrát i u nás v Karviné,“ uvedl šéftrenér Sportovního centra mládeže MFK Karviná Petr Gibala.

Turnaj začal trochu netradičně už minulý týden předehrávkou St.Pöltenu s Baníkem, ovšem Karvinští budou hrát od středy do soboty na Kovoně a v neděli 29.7. o konečné umístění potom v Ostravě. „Ve středu kluky čeká zápase se Swansea, v pátek s rakouským St. Pöltnem a v sobotu s Baníkem. Nedělní vyvrcholení proběhne kompletně v Ostravě,“ informoval Gibala.

Na 37. ročníku Zlatého kahanu se představí družstva MFK Karviná, Baník Ostrava, St. Pölten, Swansea City (ve skupině hrané v Karviné), Senica, Trenčín, Karpaty Lvov a West Bromwich Albion (ve skupině hrané v Ostravě). „Jsem přesvědčený, že se kluci na celý turnaj těší, vyjde počasí a bude se hrát na kvalitních terénech,“ dodal Petr Gibala.

Program MFK Karviná U19

středa: Karviná – Swansea City (15:00, Kovona)
pátek: Karviná – St. Pölten (17:00, Kovona)
sobota: Karviná – Baník Ostrava (10:00, Kovona)
neděle: o konečné umístění (Ostrava)

• U10 čeká ve středu kvalifikace
včera - Kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu pokračují pro kategorie U10! Ve středu se na Kovoně představí osmička týmů od 10 hodin!

• STOPka pro Petráně
před 2 dny - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 3 dny - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem