Generální partner
Světlý režim
25. červenec 2018

U19: Na úvod porážka od Swansea City

Lacinou prohrou 1:2 od Swansea City vstoupili starší dorostenci do mezinárodního turnaje, který se koná v Ostravě a Karviné.

MFK Karviná – Swansea City AFC 1:2 (1:0)
B: 36
. z pen. Seriš – 57. ?, 62. ?
Sestava Karviné: Neuman – Buzek, Chabreček (46. Vajda), Věčorek, Kaczmarczyk (46, Zych) – Vlachovský, Holzer (46. Mader), Greguš (Podbiol) – Streit (46. Giľák), Mrózek, Seriš (46. Noga).
Trenér Eduard Gábriš: „Vyšel nám vstup do zápasu, byli jsme aktivní, dostali jsme se do dvou až tří dobrých šancí. Přestože jsme uprostřed přípravy, tak první půlhodina byla z obou stran velmi kvalitní. Gólově jsme se prosadili z penalty, které předcházela vydařená kombinace. Swansea měla v prvním dějství dvě dobré šance, při kterých nás výrazně podržel gólman Neuman. S prvním poločasem jsem byl maximálně spokojený. Bohužel úvod druhé části jsme absolutně nezachytili. Zbytečně jsme inkasovali dva téměř vlastní góly – podobné chyby se však stávající i na jiných úrovních. Zápas mohl a měl skončit remízou, která by našemu prvnímu vystoupení na Zlatém kahanu slušela - bohužel v poslední minutě nastaveného času však v čisté gólovce přestřelil bránu mladý Zych. I přes porážku byla konfrontace s takovým soupeřem pro nás všechny přínosná, navíc se hrálo před početnou diváckou kulisou.“  

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.