Generální partner
Světlý režim
30. červenec 2018

S Plzní 19. srpna, vstupenky příští týden

LFA upřesnila další ligové kolo. Proti mistrovské Viktorii Plzeň se Karvinští představí v neděli 19. srpna od 15 hodin! Předprodej vstupenek začne v příštím týdnu na tradičních místech.
Utkání proti úřadujícími českému šampiónovi, který v září vstoupí do základní skupiny Ligy mistrů, slibuje skvělou podívanou a půjde o jeden z vrcholů karvinského podzimu. Utkání 5. kola FORTUNA:LIGY se bude hrát na Městském stadionu v Karviné-Ráji v neděli 19. srpna s výkopem v 15 hodin. Přímý přenos nabídne O2 TV Sport.

Vstupenky na toto utkání se budou prodávat v jednotné ceně 200 Kč do všech sektorů. „Předprodej začne dva dny po utkání s Mladou Boleslaví, tedy v úterý 7. srpna v 8 hodin ráno,“ oznámila Pavla Žebroková z oddělení ticketingu a doplnila místa možného nákupu vstupenek – prodejní síť Ticketportal, MěDK a Kino Centrum v Karviné. V případě, že stadion nebude v den zápasu vyprodaný, budou vstupenky k dispozici 75 minut před výkopem také na pokladnách stadionu.  
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.