Generální partner
Světlý režim
30. červenec 2018

S Plzní 19. srpna, vstupenky příští týden

LFA upřesnila další ligové kolo. Proti mistrovské Viktorii Plzeň se Karvinští představí v neděli 19. srpna od 15 hodin! Předprodej vstupenek začne v příštím týdnu na tradičních místech.
Utkání proti úřadujícími českému šampiónovi, který v září vstoupí do základní skupiny Ligy mistrů, slibuje skvělou podívanou a půjde o jeden z vrcholů karvinského podzimu. Utkání 5. kola FORTUNA:LIGY se bude hrát na Městském stadionu v Karviné-Ráji v neděli 19. srpna s výkopem v 15 hodin. Přímý přenos nabídne O2 TV Sport.

Vstupenky na toto utkání se budou prodávat v jednotné ceně 200 Kč do všech sektorů. „Předprodej začne dva dny po utkání s Mladou Boleslaví, tedy v úterý 7. srpna v 8 hodin ráno,“ oznámila Pavla Žebroková z oddělení ticketingu a doplnila místa možného nákupu vstupenek – prodejní síť Ticketportal, MěDK a Kino Centrum v Karviné. V případě, že stadion nebude v den zápasu vyprodaný, budou vstupenky k dispozici 75 minut před výkopem také na pokladnách stadionu.  
Rozhovory Rozhovory
st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii