Generální partner
Světlý režim
7. srpen 2018

Vstupenky na mistrovskou Plzeň se prodávají

V úterý 7. srpna začal předprodej vstupenek na utkání proti českému šampionovi, které uvidí Městský stadion v Karviné-Ráji v neděli 19. srpna od 15 hodin.
Kdykoliv má dorazit do Karviné někdo z „velké trojky“ Plzeň, Slavia nebo Sparta, je to pro Karvinou a blízké okolí vždy svátek. Nejinak tomu bude třetí srpnovou neděli. V rámci 5. kola FORTUNA:LIGY se na Městském stadionu představí český šampion – FC Viktoria Plzeň.

Majitelé permanentek mohou být v klidu, své místo mají jisté. Ovšem ostatní, kteří chtějí na vlastní oči vidět oba týmy ve vzájemném zápase, by si měli co nejdříve pořídit vstupenky. Jejich prodej začal na tradičních předprodejních místech v úterý 7. srpna. „Fanoušci mají možnost koupit si vstupenky v síti Ticketportal, v MěDK nebo Kině Centrum. Jednotné vstupné do všech sektorů činí 200 Kč,“ řekla Pavla Žebroková z oddělení ticketingu.

Pokud z předprodeje nezmizí všechny vstupenky, bude jejich doprodej samozřejmě pokračovat v den utkání na pokladnách stadionu od 13:45 hodin. „Cena 200 Kč je adekvátní k atraktivitě soupeře. Při cenové tvorbě jsme vycházeli z cen ostatních prvoligových klubů. I při ceně dvě stě korun stále patříme ke klubům s nejnižším vstupným v celé soutěži,“ podotkl mluvčí klubu Adam Januszek s tím, že jednotné vstupné se bude vztahovat i na podzimní zápasy se Slavií a Spartou a pro jarní duel proti Baníku Ostrava. 

MOŽNOSTI NÁKUPU VSTUPENEK
Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii