Generální partner
Světlý režim
20. srpen 2018

Jan Šisler se dohodl na ukončení smlouvy

Defenzivní záložník Jan Šisler už není hráčem Karviné. S vedením klubu se rozešel v dobrém, jeho další kroky povedou nejspíš do nižší německé soutěže.

V kádru MFK Karviná už nefiguruje jméno Jana Šislera, po téměř třech letech totiž odchází. „Už by u nás nebyl tolik vytížený, sám projevil zájem se vrátit i s rodinou domů. Vyhodnotili jsme si to tak, že mu nebudeme bránit. Každopádně je potřeba Honzovi poděkovat, za ty tři roky tady prožil to nejlepší z celé historie klubu,“ uvedl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Další fotbalové kroky třicetiletého defenzivního univerzála povedou nejspíš do Německa, ovšem nepůjde o profesionální soutěž. „Je to tak, vydávám se jinou cestou. Budu doma s rodinou, z Liberce je to tam pětatřicet minut autem. Hlavně malá dcera chtěla domů a manželka vlastně také. Rád bych touto cestou poděkoval vedení klubu, že mi vyšlo vstříc,“ prohlásil Jan Šisler.

V Karviné podle svých slov prožil hezké chvíle, ať už se jednalo o postup do nejvyšší soutěže nebo otevření nového stadionu. „Všechno hezky vygradovalo v květnu záchranou v posledním kole. Věřím, že se tady liga bude hrát i nadále,“ podotkl Šisler.

Třicetiletý fotbalista odehrál v Karviné dohromady 69 mistrovských utkání (z toho 52 prvoligových) a vstřelil osm gólů (z toho 4 prvoligové). Naposledy oblékl Jan Šisler karvinský dres 11. srpna v Jablonci a navíc se může pyšnit tím, že v dresu MFK překonal hranici stovky ligových startů (další přidal v Jablonci, Hradci Králové, Brně a Mladé Boleslavi). „Když jsem začínal v lize, tak to pro mě byla meta, kterou jsem chtěl překonat. Nyní jsem na čísle 122, z čehož mám radost,“ uzavřel.

Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.