Generální partner
Světlý režim
27. srpen 2018

Fotbalové úterý! Hraje juniorka i ligoví dorostenci

Juniorka proti Slovácku a devatenáctka proti Českým Budějovicím na Kovoně, sedmnáctka rovněž proti Českým Budějovicím ovšem na Bažantnici. Fotbalové menu na úterý je jasné a lákavé zároveň.
U21

Netradičně až v úterý dohraje šesté kolo juniorka MFK. Od 11 hodin nastoupí proti Slovácku – v minulé sezóně se oba soupeři potkali čtyřikrát. Bilance? Dvě výhry, jedna remíza a jedna porážka. Karvinští by rádi v domácím prostředí napravili porážku z Jihlavy, kde minulý týden padli 1:3.

Utkání 6. kola Juniorské ligy MFK Karviná U21 – 1. FC Slovácko U21 začíná na Kovoně v úterý 28. srpna v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Mrázek. 

U19 a U17

Ligové dorostence čekají dohrávky 1. kola, které se v původním termínu neuskutečnily kvůli virovému onemocnění soupeře. Nyní je všechno v pořádku a nic tak nebrání odehrání obou zápasů. Devatenáctka vstoupila do sezóny skvěle, z prvních dvou duelů vytěžila plný počet šesti bodů.

Naopak sedmnáctka na bodový zisk stále čeká – prohrála v Hradci Králové i doma se Slováckem. „Pokusíme se v úterý složit reparát,“ řekl po sobotním zápase trenér Marcel Frajt. Tým U19 bude hrát od 14 hodin na Kovoně, tým U17 od 16:15 hodin na Bažantnici.
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.