Generální partner
Světlý režim
27. srpen 2018

Fotbalové úterý! Hraje juniorka i ligoví dorostenci

Juniorka proti Slovácku a devatenáctka proti Českým Budějovicím na Kovoně, sedmnáctka rovněž proti Českým Budějovicím ovšem na Bažantnici. Fotbalové menu na úterý je jasné a lákavé zároveň.
U21

Netradičně až v úterý dohraje šesté kolo juniorka MFK. Od 11 hodin nastoupí proti Slovácku – v minulé sezóně se oba soupeři potkali čtyřikrát. Bilance? Dvě výhry, jedna remíza a jedna porážka. Karvinští by rádi v domácím prostředí napravili porážku z Jihlavy, kde minulý týden padli 1:3.

Utkání 6. kola Juniorské ligy MFK Karviná U21 – 1. FC Slovácko U21 začíná na Kovoně v úterý 28. srpna v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Mrázek. 

U19 a U17

Ligové dorostence čekají dohrávky 1. kola, které se v původním termínu neuskutečnily kvůli virovému onemocnění soupeře. Nyní je všechno v pořádku a nic tak nebrání odehrání obou zápasů. Devatenáctka vstoupila do sezóny skvěle, z prvních dvou duelů vytěžila plný počet šesti bodů.

Naopak sedmnáctka na bodový zisk stále čeká – prohrála v Hradci Králové i doma se Slováckem. „Pokusíme se v úterý složit reparát,“ řekl po sobotním zápase trenér Marcel Frajt. Tým U19 bude hrát od 14 hodin na Kovoně, tým U17 od 16:15 hodin na Bažantnici.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii