Generální partner
Světlý režim
23. březen 2010

MFK OKD Karviná vyhlašuje soutěž Tvář roku

MFK OKD Karviná vyhlašuje soutěž Tvář roku. Dívka, která tento titul vyhraje, se automaticky stane ikonou marketingové kampaně na sezónu 2010/2011, obdrží voucher na nafocení svého vlastního portfolia.

Dále získá jednodenní pobyt v lázních pro dva a další zajímavé ceny, které jsou připraveny i pro finalistky této soutěže.

Finále celé soutěže proběhne 12. června na Fotbalovém dni MFK OKD Karviná. Tento den bude velice bohatý na program a uspokojí nejen fandy fotbalu, ale také hudební nadšence, milovníky krásy a hlavně dětí.

INFORMACE PRO SOUTĚŽÍCÍ:

Hledáme fotogenickou dívku, která dokáže oslovit nejenom fanoušky, ale i širší veřejnost.

Soutěž je určena dívkám ve věku 18 až 25 let.

Své dotazy můžete zasílat na mail - mfk.karvina@seznam.cz, nebo kontaktovat sekretariát na telefonním čísle 733 318 901, kde vám rádi poradíme, jak se do soutěže přihlásit.

Casting proběhne 23. dubna v 15:00 hodin na Městském stadionu v Karviné – Ráji.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii