Mlade talenty

Pavlík: Jsme z toho zklamaní

28.03.2010 | Martin Ruščin - Karvinský deník
 

Pavlík: Jsme z toho zklamaní Fotbalisté MFK OKD Karviná byli ze svého výkonu na hřišti Hlučína (0:1) hodně špatní. Tak mizerně už dlouho nezahráli. „Nepředvedli jsme nic, na co bychom měli být hrdí. Bylo to velmi špatné,“ upozornil záložník Karviné Marcel Pavlík.

 

V čem byl problém? Nedokázali jste se dostatečně vyrovnat s hrou Hlučína?

Nedařila se nám kombinace. Ten terén byl hrbolatý, moc na něm kombinovat nešlo, přitom my máme spíše technický mančaft. Domácí hlavně bojovali, s tím jsme si nějak nedovedli poradit. Ale to není vůbec výmluva. Pro náš výkon omluva prostě není. Zklamali jsme sami sebe i naše fanoušky, kteří nás přišli povzbudit. Dobře to víme.

V předchozích zápasech jste hráli velmi slušně, vytvářeli si šance. Proč to najednou nešlo?

Těžko říct, v Hlučíně nám nevycházelo vůbec nic. Nebyli jsme zkrátka připraveni na způsob boje, který uplatňoval Hlučín. Bylo to v hlavách, nezvládli jsme to a moc nás to mrzí. Já osobně jsem hodně zklamaný z toho, že tým takových kvalit, jakým disponujeme, si nedokáže poradit s hrou podobných soupeřů.

Nebudete na tom teď psychicky špatně?

Jsme opravdu dole, co se dá dělat. Sami jsme se tam dostali, sami se z toho musíme vyhrabat. Hlučín měl jednu šanci, dal nám jeden gól. To vám na pohodě moc nepřidá. Musíme teď zabojovat proti Jihlavě a Vlašimi.

Co se stane, pokud se to nepovede?

Nemá cenu si nic nalhávat, dostáváme se pomalu do pozic, ve kterých jsme se nechtěli ocitnout ani omylem. Musíme prostě dvakrát vyhrát a získat zase klid, jinak prostě budeme hrát o záchranu.

Nemůže teď týmu spíše uškodit fakt, že hrajete dvakrát doma? Nebylo by lepší oprostit se od psychického tlaku venkovními zápasy?

Já myslím, že ne. Už jsme si s tím dokázali poradit v loňské sezoně, proč bychom to nemohli zvládnout znovu? Proti Dukle i Zlínu jsme si potvrdili, že doma umíme přehrát soupeře vysokých kvalit. Musíme se soustředit na koncovku a jít do toho naplno.

Co povede k úspěchu, a tedy k šesti bodům?

Poctivá dřina. Musíme zase jezdit po hřišti na 110 procent, bojovat jeden za druhého. Nic víc než dřina to nemůže být, pokud chceme pomýšlet na úspěch. Možná je dobře, že nejbližší soupeř z Jihlavy teď vyhrál nad Ústím. Mohli by být nahoře a my jim trochu srazit hřebínek. Vlašim bude nejspíše ještě nerozehraná, protože má odložené zápasy. Prvořadý však musí být náš přístup.

• STOPka pro Petráně
včera - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 2 dny - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

• Duel v Budějovicích upřesněn
7.10. - LFA upřesnila další ligové kolo. Karvinští nastoupí u nováčka z Českých Budějovic v neděli 27. října od 14:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem