Mlade talenty

Ba Loua: Byla mi velká zima, bodovat se dalo

17.12.2018 | redakce, foto/Michal Chadim
 

Ba Loua: Byla mi velká zima, bodovat se dalo Střelec jediného karvinského gólu v Doosan Areně Adriel D´Avila Ba Loua zažil po delší době, jak sám zmínil, opravdovou zimu. Takovou pamatuje naposledy z Dánska. Jeho kontaktní gól nakonec na body nestačil, utkání pouze na posledních dvacet minut zdramatizoval.

 

Gól na hřišti týmu, který z Ligy mistrů postoupil do Evropské ligy, musí těšit, že ano?
Dostal jsem hezký míč do náběhu a pak už to nebylo moc těžké umístit do sítě za brankáře Hrušku. Trefa na půdě týmu Ligy mistrů? To je moc hezké! Škoda jen, že můj gól nevedl k bodovému zisku.

Dalo se v Plzni bodovat? 
Asi ano, ale chyběla nám větší přesnost ve finální fázi. Žádné velké šance jsme neměli, spíš možnosti a pološance. Bohužel se nám je nepodařilo dotáhnout. 

Teplota pod nulou, do toho sněžilo. Nebyla vám zima?
Není to poprvé a asi ani naposledy, kdy jsem hrál v tak velké zimě. Ano, byla mi velká zima, na kterou jsem si musel po delší době zase zvyknout. To byl jediný problém (úsměv).

Nyní se už ohřejete, letíte domů na Vánoce.
Uvidím celou rodinu a kamarády, bude to fajn strávený čas. Ale 3. ledna se všichni znovu potkáme v Karviné - už se těším na jarní část sezóny!
• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna