Mlade talenty

Výtěžek z jarmarku je u Milana Janoše

22.12.2018 | redakce
 

Výtěžek z jarmarku je u Milana Janoše Krátce před vánočními svátky byl obdarován Milan Janoš. Peníze z výtěžku Vánočního jarmarku si převzal v doprovodu své maminky a použije je na nezbytnou rehabilitaci.

 

Sliby se mají plnit aspoň o Vánocích – zpívá ve své asi nejznámější písni Janek Ledecký. Jen pár dnů po úspěšném Vánočním jarmarku s charitativním podtextem (informovali jsme ZDE), se marketingová manažerka MFK Karviná Leona Mývaltová potkala s Milanem Janošem a jeho maminkou.

Setkání to nebylo náhodné, nýbrž předem domluvené. Hendikepovaný Milan Janoš převzal finanční dar (výtěžek z prodeje), který probíhal na už zmíněném Vánočním jarmarku MFK Karviná v úterý 11. prosince. „Jsem moc ráda, že jsme to v tom shonu, který je teď okolo nás, zvládli. Měla jsem velkou radost, že jsme mohli přispět na Milanovu další terapii. Jistě jsme nepomáhali naposledy! Na Milana i jeho maminku se navíc budeme těšit na některém z jarních domácích utkání,“ řekla Leona Mývaltová.

Celková vybraná částka činí 12 100 Kč. Obálku s penězi a drobnými dárky předal spolu s marketingovou manažerkou také (stále ještě zraněný) záložník Erik Puchel. Milan Janoš je chytrý kluk trpící dětskou mozkovou obrnou a finanční pomoci si velmi váží. „Jsem všem vděčný a moc děkuji. Nenajde se moc lidí, kteří by mi takto pomohli,“ řekl s vděčností v hlase odborník přes počítače.

REPORTÁŽ TV POLAR ze samotné akce najdete od času 6:30 min. ZDE!

• Los nové sezóny ve středu
včera - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

• Permanentky od 23. června
7.6. - Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu začne v neděli 23. června. Bližší informace včetně cen zveřejní klub v příštím týdnu.

• Turnaje U8 a U10
6.6. - V pátek cestují svěřenci Ondřeje Hánla (tým U8) do Chomutova na finálový turnaj Ondrášovka Cupu. Ve skupině narazí na Choceň, Kutnou Horu, Spartu Praha, Bohemians Praha a Sigmu Olomouc. Tým U10 pod vedením René Vichera jede do německého Hannoveru - ve skupině narazí na Fenerbahce Istanbul, PAOK Soluň, Concordia Basilej, Löwe Kolín, Skødstrup SF, TSC Oosterhout a TSV Isernhagen. Hodně štěstí všem!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem