Mlade talenty

Výtěžek z jarmarku je u Milana Janoše

22.12.2018 | redakce
 

Výtěžek z jarmarku je u Milana Janoše Krátce před vánočními svátky byl obdarován Milan Janoš. Peníze z výtěžku Vánočního jarmarku si převzal v doprovodu své maminky a použije je na nezbytnou rehabilitaci.

 

Sliby se mají plnit aspoň o Vánocích – zpívá ve své asi nejznámější písni Janek Ledecký. Jen pár dnů po úspěšném Vánočním jarmarku s charitativním podtextem (informovali jsme ZDE), se marketingová manažerka MFK Karviná Leona Mývaltová potkala s Milanem Janošem a jeho maminkou.

Setkání to nebylo náhodné, nýbrž předem domluvené. Hendikepovaný Milan Janoš převzal finanční dar (výtěžek z prodeje), který probíhal na už zmíněném Vánočním jarmarku MFK Karviná v úterý 11. prosince. „Jsem moc ráda, že jsme to v tom shonu, který je teď okolo nás, zvládli. Měla jsem velkou radost, že jsme mohli přispět na Milanovu další terapii. Jistě jsme nepomáhali naposledy! Na Milana i jeho maminku se navíc budeme těšit na některém z jarních domácích utkání,“ řekla Leona Mývaltová.

Celková vybraná částka činí 12 100 Kč. Obálku s penězi a drobnými dárky předal spolu s marketingovou manažerkou také (stále ještě zraněný) záložník Erik Puchel. Milan Janoš je chytrý kluk trpící dětskou mozkovou obrnou a finanční pomoci si velmi váží. „Jsem všem vděčný a moc děkuji. Nenajde se moc lidí, kteří by mi takto pomohli,“ řekl s vděčností v hlase odborník přes počítače.

REPORTÁŽ TV POLAR ze samotné akce najdete od času 6:30 min. ZDE!

• Víkendové výsledky týmů MFK
včera - Slovácko-U19 2:1, U18-Blansko 2:1, Slovácko-U17 2:3, U16-Blansko 5:1, Jihlava-U15 1:1, Jihlava-U14 6:3.

• Čolić vynechá derby s Baníkem
včera - Pro 4 žluté karty musí obránce či záložník ob Benjamin Čolić vynechat následující utkání, kterým bude to páteční proti ostravskému Baníku. Bosenský fotbalista uviděl čtvrtou žlutou kartu na půdě pražské Dukly. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila Disciplinární komise LFA.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 3 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
20.3. - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem