Mlade talenty

Výtěžek z jarmarku je u Milana Janoše

22.12.2018 | redakce
 

Výtěžek z jarmarku je u Milana Janoše Krátce před vánočními svátky byl obdarován Milan Janoš. Peníze z výtěžku Vánočního jarmarku si převzal v doprovodu své maminky a použije je na nezbytnou rehabilitaci.

 

Sliby se mají plnit aspoň o Vánocích – zpívá ve své asi nejznámější písni Janek Ledecký. Jen pár dnů po úspěšném Vánočním jarmarku s charitativním podtextem (informovali jsme ZDE), se marketingová manažerka MFK Karviná Leona Mývaltová potkala s Milanem Janošem a jeho maminkou.

Setkání to nebylo náhodné, nýbrž předem domluvené. Hendikepovaný Milan Janoš převzal finanční dar (výtěžek z prodeje), který probíhal na už zmíněném Vánočním jarmarku MFK Karviná v úterý 11. prosince. „Jsem moc ráda, že jsme to v tom shonu, který je teď okolo nás, zvládli. Měla jsem velkou radost, že jsme mohli přispět na Milanovu další terapii. Jistě jsme nepomáhali naposledy! Na Milana i jeho maminku se navíc budeme těšit na některém z jarních domácích utkání,“ řekla Leona Mývaltová.

Celková vybraná částka činí 12 100 Kč. Obálku s penězi a drobnými dárky předal spolu s marketingovou manažerkou také (stále ještě zraněný) záložník Erik Puchel. Milan Janoš je chytrý kluk trpící dětskou mozkovou obrnou a finanční pomoci si velmi váží. „Jsem všem vděčný a moc děkuji. Nenajde se moc lidí, kteří by mi takto pomohli,“ řekl s vděčností v hlase odborník přes počítače.

REPORTÁŽ TV POLAR ze samotné akce najdete od času 6:30 min. ZDE!

• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna