Generální partner
Světlý režim
2. leden 2019

Zimní příprava startuje už ve čtvrtek

Poslední den volna si užívají hráči MFK Karviná. Ve čtvrtek po obědě jim totiž začíná neoblíbené zimní přípravné období.
Většina klubů začíná s přípravou třetí den nového roku a Karvinští nejsou výjimkou. Svěřenci trenérů Norberta Hrnčára a Richarda Högera se potkají v šatně v pravé poledne. Dvoufázové jednotky a kvalitní regeneraci proloží od 12. ledna také přípravnými zápasy.

K tomu prvnímu se vydají do Otrokovic, kde je čeká slovenský tým ŠKF Sereď. Následuje duel s Třincem a Puszczou Niepolomice. Od 21. ledna je v plánu herní soustředění ve Slovinsku s dvěma naplánovanými zápasy – proti Mariboru a Zalaegerszegu. 

Generálka před 20. kolem FORTUNA:LIGY proti Opavě je v plánu v pátek 1. února proti polskému celku GKS Tychy. O prvních změnách v kádru bude klub informovat během prvního dne přípravy!  Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii