Mlade talenty

Náročný kruhový trénink na písku

08.01.2019 | redakce
 

Náročný kruhový trénink na písku Na vydatné úterní sněžení zareagoval realizační tým nejlepším možným způsobem - dopolední trénink se celý odehrál v nafukovací hale na ZŠ Dělnická.

 

Karvinský tým nemůže díky skvělým domácím podmínkám překvapit vůbec nic. Počasí hluboko pod bodem mrazu? Není problém - jde se do perfektně vybavené tělocvičny. Chumelenice? Opět žádný problém – půjde se do nafukovací haly na partnerskou školu ZŠ Dělnická, kde je písek i umělá tráva. To vše v několikaminutovém dojezdu od Městského stadionu v Karviné-Ráji.

Právě husté sněžení trápí celou republiku a stěžuje přípravu fotbalovým klubům. Ovšem náhlá změna plánu není problém, fyzická kondice se dá různými způsoby a zábavnou formu pilovat všude.

Krátce po úterní desáté hodině dopolední se celý tým přesunul na ZŠ Dělnická a po krátkém rozcvičení se hráči rozdělili po třech na osm stanovišt. Nechyběl už Eric Ramirez, který se hned po návratu z Venezuely zapojil do tréninkového procesu. Benjamin Čolić trénuje s týmem od pátku, Adriel D´Avila Ba Loua od soboty. Chybí jediný hráč – Bojan Letić stále léčí následky mononukleózy.

Zajímavý a fyzicky náročný trénink na písku se hráčům podle reakcí zamlouval. Někteří kvitovali, že nemuseli do zimy, pro jiné nehraje aktuální počasí velkou roli. Kvalitní tréninkovou jednotku v perfektních podmínkách ocenil kouč Norbert Hrnčár. „Je na místě poděkovat celému vedení školy, že nám umožnilo v těchto dopoledních hodinách tady trénovat. Na nestabilním povrchu, je každý pohyb o mnoho náročnější. Splnilo to účel,“ pochvaloval si hlavní kouč MFK.

Fotogalerie

       
 

• Víkendové výsledky týmů MFK
včera - Slovácko-U19 2:1, U18-Blansko 2:1, Slovácko-U17 2:3, U16-Blansko 5:1, Jihlava-U15 1:1, Jihlava-U14 6:3.

• Čolić vynechá derby s Baníkem
včera - Pro 4 žluté karty musí obránce či záložník ob Benjamin Čolić vynechat následující utkání, kterým bude to páteční proti ostravskému Baníku. Bosenský fotbalista uviděl čtvrtou žlutou kartu na půdě pražské Dukly. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila Disciplinární komise LFA.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 3 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
20.3. - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem