Mlade talenty

Náročný kruhový trénink na písku

08.01.2019 | redakce
 

Náročný kruhový trénink na písku Na vydatné úterní sněžení zareagoval realizační tým nejlepším možným způsobem - dopolední trénink se celý odehrál v nafukovací hale na ZŠ Dělnická.

 

Karvinský tým nemůže díky skvělým domácím podmínkám překvapit vůbec nic. Počasí hluboko pod bodem mrazu? Není problém - jde se do perfektně vybavené tělocvičny. Chumelenice? Opět žádný problém – půjde se do nafukovací haly na partnerskou školu ZŠ Dělnická, kde je písek i umělá tráva. To vše v několikaminutovém dojezdu od Městského stadionu v Karviné-Ráji.

Právě husté sněžení trápí celou republiku a stěžuje přípravu fotbalovým klubům. Ovšem náhlá změna plánu není problém, fyzická kondice se dá různými způsoby a zábavnou formu pilovat všude.

Krátce po úterní desáté hodině dopolední se celý tým přesunul na ZŠ Dělnická a po krátkém rozcvičení se hráči rozdělili po třech na osm stanovišt. Nechyběl už Eric Ramirez, který se hned po návratu z Venezuely zapojil do tréninkového procesu. Benjamin Čolić trénuje s týmem od pátku, Adriel D´Avila Ba Loua od soboty. Chybí jediný hráč – Bojan Letić stále léčí následky mononukleózy.

Zajímavý a fyzicky náročný trénink na písku se hráčům podle reakcí zamlouval. Někteří kvitovali, že nemuseli do zimy, pro jiné nehraje aktuální počasí velkou roli. Kvalitní tréninkovou jednotku v perfektních podmínkách ocenil kouč Norbert Hrnčár. „Je na místě poděkovat celému vedení školy, že nám umožnilo v těchto dopoledních hodinách tady trénovat. Na nestabilním povrchu, je každý pohyb o mnoho náročnější. Splnilo to účel,“ pochvaloval si hlavní kouč MFK.

Fotogalerie

       
 

• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem