Mlade talenty

Na domácí přípravné zápasy vstup zdarma

09.01.2019 | redakce
 

Na domácí přípravné zápasy vstup zdarma V příštím týdnu odehrají Karvinští na domácí půdě dva přípravné duely - oba na umělé trávě SC Kovona. Vstupné se platit nebude a restaurace bude v provozu.

 

Zimní příprava je v plném proudu a blíží s také první přípravné zápasy. Ten první absolvují Karvinští v sobotu 12. ledna v Otrokovicích proti slovenskému týmu ŠKF Sereď. Další dva už v domácích podmínkách. 

Po vzájemné dohodě se utkání s regionálním soupeřem z Třince bude konat v Karviné ve středu 16. ledna od 11 hodin. Jen o tři dny později pak na Kovonu dorazí Puszcza Niepolomice. Čas výkopu byl se oproti původnímu plánu měl o hodinou posunout na 13 hodin. „Na oba tyto zápasy se nebude platit vstupné a restaurace bude pro fanoušky pochopitelně otevřena. Věříme, že jich dorazí co nejvíc,“ informoval mluvčí klubu Adam Januszek.

Třetí domácí přípravný zápas je v plánu 1. února. Půjde už o generálku před jarním vstupem do FORTUNA:LIGY a MFK Karviná bude hostit polský celek GKS Tychy. Také na tento duel bude vstup zdarma, ale zatím není jasné, v kolik a kde se bude hrát. Jasnou prioritou je odehrát utkání na přírodní trávě Městského stadionu v Karviné-Ráji nebo na Bažantnici.

• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna