Generální partner
Světlý režim
21. leden 2019

Karvinští zamířili do Slovinska

Sraz v kabině o půl sedmé, nabalit, snídaně a odjezd. Takový byl pondělní ranní program celého týmu. Krátce po půl osmé už autobus s hráči a realizačním týmem zamířil do slovinských Moravskych Toplic.
Na cca 530 kilometrů dlouhou cestu na sever Slovinska se vydalo 22 hráčů včetně dvou brankářů. Na palubě nechyběla nejčerstvější akvizice Martin Bukata, ale například ani osmnáctiletý odchovanec a kapitán ligového staršího dorostu Martin Vlachovský. 

Naopak neodcestovali zraněný gólman Martin Pastornický a Luboš Tusjak – levonohohý obránce či záložník by měl v příštích dnech odejít na hostování. Doma zůstali také rekonvalescenti Erik Puchel s Pavlem Dreksou a v Bosně je stále Bojan Letić zotavující se po mononukleóze.

Výprava bude přebývat v hotelu Vivat Superior v Moravskych Toplicích a využívat hřiště s přírodní vyhřívanou trávou. „To je samozřejmě posun k lepšímu. Všichni se tam těšíme, budeme se celý týden připravovat na přírodní trávě a tréninky proložíme dvěma kvalitními přípravnými zápasy,“ připomněl trenér Norbert Hrnčár středeční zápas s Mariborem (16:00) a sobotní se Zalaegerszegem (14:00).

Zpátky do Karviné se tým vrátí v sobotu ve večerních hodinách. V neděli bude volno a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy s vrcholem v podobě generálky proti GKS Tychy (pátek 1. února 15:00)

Nominace na soustředění

Brankáři: Martin Berkovec, Jiří Ciupa
Hráči do pole:  Adriel D´Avila Ba Loua, Lukáš Budínský, Martin Bukata, Marian Burda, Benjamin Čolić, Lazar Djordjević, Soufiane Dramé, Michal Faško, Petr Galuška, Dávid Guba, Ján Krivák, Ondřej Lingr, Jan Moravec, Eric Ramirez, Milan Rundić, Vojtěch Smrž, Jan Suchan, Martin Vlachovský, Tomáš Wágner, Timotej Záhumenský Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii