Mlade talenty

Karvinští zamířili do Slovinska

21.01.2019 | redakce
 

Karvinští zamířili do Slovinska Sraz v kabině o půl sedmé, nabalit, snídaně a odjezd. Takový byl pondělní ranní program celého týmu. Krátce po půl osmé už autobus s hráči a realizačním týmem zamířil do slovinských Moravskych Toplic.

 

Na cca 530 kilometrů dlouhou cestu na sever Slovinska se vydalo 22 hráčů včetně dvou brankářů. Na palubě nechyběla nejčerstvější akvizice Martin Bukata, ale například ani osmnáctiletý odchovanec a kapitán ligového staršího dorostu Martin Vlachovský. 

Naopak neodcestovali zraněný gólman Martin Pastornický a Luboš Tusjak – levonohohý obránce či záložník by měl v příštích dnech odejít na hostování. Doma zůstali také rekonvalescenti Erik Puchel s Pavlem Dreksou a v Bosně je stále Bojan Letić zotavující se po mononukleóze.

Výprava bude přebývat v hotelu Vivat Superior v Moravskych Toplicích a využívat hřiště s přírodní vyhřívanou trávou. „To je samozřejmě posun k lepšímu. Všichni se tam těšíme, budeme se celý týden připravovat na přírodní trávě a tréninky proložíme dvěma kvalitními přípravnými zápasy,“ připomněl trenér Norbert Hrnčár středeční zápas s Mariborem (16:00) a sobotní se Zalaegerszegem (14:00).

Zpátky do Karviné se tým vrátí v sobotu ve večerních hodinách. V neděli bude volno a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy s vrcholem v podobě generálky proti GKS Tychy (pátek 1. února 15:00)

Nominace na soustředění

Brankáři: Martin Berkovec, Jiří Ciupa
Hráči do pole:  Adriel D´Avila Ba Loua, Lukáš Budínský, Martin Bukata, Marian Burda, Benjamin Čolić, Lazar Djordjević, Soufiane Dramé, Michal Faško, Petr Galuška, Dávid Guba, Ján Krivák, Ondřej Lingr, Jan Moravec, Eric Ramirez, Milan Rundić, Vojtěch Smrž, Jan Suchan, Martin Vlachovský, Tomáš Wágner, Timotej Záhumenský • U19 ve středu už od 12 hodin
včera - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
včera - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 2 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

• Výsledky přípravy mládeže
10.8. - Opava-U19 4:1, U15-Martin 3:1, U14-Martin 12:1, U13-Źory 2:1 a 4:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem