Generální partner
Světlý režim
28. leden 2019

Páteční generálka na hlavním stadionu

Poslední duel zimní přípravy proti GKS Tychy už má definitivně ujasněné místo i čas výkopu – pátek 1. února v 15 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

První únorový den se v Karviné půjde na fotbal! Generálka před jarním startem FORTUNA:LIGY proti polskému druholigovému celku GKS Tychy se totiž odehraje na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

Otevřena bude pouze hlavní tribuna, vstup je zdarma. Možnost občerstvení v bufetu ve vestibulu hlavní tribuny je samozřejmostí. „Všechny fanoušky srdečně zveme. I pro ně je to generálka, vždyť o týden později už hostíme v rámci 20. kola ve slezském derby Opavu a jejich hlasitou podporu budou hráči v tomto extrémně důležitém zápase potřebovat,“ podotkl k závěrečnému zápasu přípravy mluvčí klubu Adam Januszek.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná