Generální partner
Světlý režim
30. leden 2019

Jaro stráví Luboš Tusjak ve Viktorii Žižkov

Deset dnů před startem jarní části zúžili Karvinští kádr o jedno jméno. Krajní obránce či záložník Luboš Tusjak bude do konce sezóny hostovat pod žižkovským vysílačem.
Šestadvacetiletý rodák z Prahy se po půl roce stráveném v Karviné podívá domů do hlavního města. Kmenový hráč MFK Karviná bude na jaře hrát FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU za Žižkov. „Luboš potřebuje hrát, u nás by nebyl tak vytížený. Proto odchází do konce sezóny na hostování do FK Viktoria Žižkov,“ potvrdil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Do Karviné Tusjak přestoupil v létě 2018 z Vlašimi, zpočátku nastupoval v základní sestavě, poté z ní vypadl. Celkem na podzim nastoupil do deseti utkání a připsal si jednu gólovou asistenci. Ke konci podzimu jej přibrzdila nemoc. Už uzdravený nastoupil na začátku ledna do zimní přípravy a zasáhl do utkání se Seredí a Třincem.  
Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii