Generální partner
Světlý režim
31. leden 2019

Upřesnění 22. kola: Doma s Teplicemi v sobotu

Severočeské Teplice dorazí do Karviné v sobotu 23. února. Zápas začne v 15 hodin.
Duel s neoblíbeným soupeřem upřesnila v rámci 22. kola Ligová fotbalová asociace. Karvinští v předchozích dvou sezónách s Teplicemi v domácím prostředí uhráli jediný bod. Šance na reparát se naskytne poslední únorovou sobotu.

Karvinští už tak znají ligový los do konce února - po zápase s Opavou jedou do Uherského Hradiště k duelu se Slováckem a o týden později vyzvou Teplice. Všechna tato utkání MFK Karviná začnou v sobotu v 15 hodin (9.2., 16.2. a 23.2.).

Zahájení předprodeje vstupenek na utkání s FK Teplice zveřejní klub na svých informačních kanálech během několika příštích dnů.
Rozhovory Rozhovory
po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii