Generální partner
Světlý režim
19. únor 2019

Město ocení sportovce, zástupci MFK nechybí

Tradiční a populární galavečer, na kterém budou oceněni ti nejlepší sportovní města, se uskuteční v pondělí 25. února od 17:30 hodin v MěDK. Pro ocenění si přijdou dorostenci Jan Holzer, Matúš Mader a trenér dorostu U17 Marcel Frajt.

Šup do společenského oblečení! Mládežničtí reprezentanti Jan Holzer s Matúšem Maderem a trenér ligového mladšího dorostu U17 Marcel Frajt si během slavnostního galavečera, který bude již poněkolikáté moderovat oblíbený Radek Šilhan, dojdou pro zasloužená ocenění v kategoriích „mládež jednotlivci“ a „Trenér roku“ za rok 2018.

Záštitu nad akcí převzal primátor statutárního města Karviná Ing. Jan Wolf. Kromě samotného vyhlašování bude jistě zajímavý také doprovodný program, vystoupí v něm vítězka soutěže Česko Slovenská SuperStar 2013 Sabina Křováková, artistka Klára Kaiserová a členové Školy taekwon-Do ITF Karviná.

Akce se koná v pondělí 25. února od 17:30 hodin v MěDK.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii