Generální partner
Světlý režim
26. únor 2019

Ligoví dorostenci zahajují jaro proti Spartě

Ve středu po obědě bude na Kovoně rušno. Týmy U19 a U17 vstupují do jarní části podzimní domácí dohrávkou proti pražské Spartě. Na konci minulého týdne je v generálce prověřil slovenský Ružomberok.

Pikantní zápasy proti týmu z hlavního města čekají na obě kategorie. Devatenáctka posbírala na podzim devatenáct bodů a je jedenáctá, Sparta šestá s šestadvaceti body. Sedmnáctce patří čtrnáctá příčka s jedenácti body, soupeř je druhý s nejlepší ofenzivou. Na zápas se všichni hráči obou kategorií těší a věří, že jarní část zahájí úspěšně.

Oba zápasy se odehrají ve středu 27. února na umělé trávě SC Kovona, devatenáctka hraje od 13 hodin, sedmnáctka od 15:15 hodin. V pátek 22. února absolvovaly oba týmy generálky proti slovenskému Ružomberku – devatenáctka remizovala 2:2, mladší kategorie prohrála těsně 0:1. 

GENERÁLKY

U19 (na fotkách)

MFK Karviná U19 – MFK Ružomberok U19 2:2 (0:2)
Branky Karviné: Navrátil 2

U17

MFK Karviná U17 – MFK Ružomberok U17 0:1 (0:0)
Trenér Marcel Frajt: „Poslední přípravné utkání se nám výsledkově nevydařilo. Z pohledu herního, se nám v utkání ale vyskytlo více pozitivních věcí. Pokud budeme k zápasům přistupovat s takovým nasazením, tak věříme, že se výsledky dostaví.“ 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná