Mlade talenty

Daleký výjezd k Litavce, Příbram-Karviná (so,15)

01.03.2019 | redakce
 

Daleký výjezd k Litavce, Příbram-Karviná (so,15) Čtvrtý jarní zápas čeká na svěřence Norberta Hrnčára. Karvinští se představí v Příbrami u nováčka FORTUNA:LIGY a budou útočit na první tříbodový zisk v roce 2019.

 

Tři zápasy a pouhé dva získané body. Napravit tuto nelichotivou bilanci se pokusí MFK Karviná ve středních Čechách, konkrétně v Příbrami. Karvinští budou opět spoléhat na umění Tomáše Wágnera, který je zatím jediným jarním střelcem MFK, navíc se proti Příbrami trefil i v podzimním utkání. „Bylo by fajn na to navázat, ale vlastně je jedno, kdo ten gól dá. My potřebujeme body, nejlépe všechny tři. Určitě máme kvalitu na to, abychom v Příbrami vyhráli,“ uvedl odchovanec tohoto klubu.

Ovšem snadné to nebude, v Příbrami se nikomu nehraje dobře a hovoří o tom i sedmnáct získaných bodů z celkových třiadvaceti. „Raději bych tam jel v komfortnější situaci. Ale samozřejmě se k Litavce těším, pořád je to pro mě něco speciálního, vždyť mě Příbram vychovala,“ podotkl Tomáš Wágner.

Trenér Norbert Hrnčár by rád do hry svých svěřenců dostal pozitivní aspekty z duelu proti Teplicím. „Kvalitu pozitivních věcí musíme neustále zvyšovat. A prvním předpokladem úspěchu je neinkasovat, to se nám na jaře ještě nepodařilo,“ má jasno.Středočeský klub v zimní přípravě nikterak nezářil, ale podařilo se mu zajímavě doplnit kádr. Přišli Tomáš Jablonský, Egon Vůch, Matěj Chaluš, Olivier Kingue a především Jan Matoušek na hostování ze Slavie – poslední tři hráči dorazili do Příbrami jen pár hodin před koncem přestupního období. Naopak kariéru ukončil Mario Holek. „Chtěli ještě zvýšit kvalitu a sílu, kterou bezpochyby mají. Bude to opět těžký a náročný zápas,“ řekl trenér Hrnčár.

Příbram pod vedením svérázného trenéra Josefa Csaplára má suverénně nejhorší ligovou defenzivu, inkasovala už 51 gólů. Na podzim k tomu Karvinští přispěli do sítě středočeského klubu čtyřmi góly a radovali se z vítězství 4:1. Aktuálně patří Příbrami třináctá příčka s třiadvaceti body. V prozatímních třech jarních duelech získala Příbram tři body za domácí výhru se Zlínem (3:2). Porážky zapsala v Liberci a Olomouci.

Utkání 23. kola FORTUNA:LIGY 1. FK Příbram – MFK Karviná začíná na stadionu u Litavky v sobotu 2. března v 15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Martin Nenadál, na čarách jeho asistenti Paták a Horák.   

• Víkendové výsledky mládeže MFK
včera - Zlín-U19 2:0, Zlín-U17 0:1.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 2 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Šlo o vůbec první porážku ostravského klubu v celé sezóně. Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

• Sobotní výsledky mládeže
11.5. - U19-Příbram 2:2 (2:4np), Prostějov-U18 4:0, U17-Příbram 1:1 (3:1np), Prostějov-U16 1:3, U15-FM 2:2, U14-FM 0:8, U13-Přerov 12:1, U12-Přerov 13:4, Kravaře-st.žáci B 2:2, ml.žáci B-Kravaře 6:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem