Mlade talenty

Pavel Dreksa: Naskakovat na pár minut je složité

04.03.2019 | redakce
 

Pavel Dreksa: Naskakovat na pár minut je složité V neděli po obědě se Sportovním centrem Kovona rozléhal starý, dobrý a známý křik. Ti bystřejší hned pochopili, že dirigent zadních řad je zpátky! Stoper Pavel DrekSa si po sedmi měsících od zranění achilovky navlékl karvinský dres a zasáhl do zápasu – zatím pouze za juniorku.

 

Pavle, jaký byl návrat po sedmi měsících?
Celý týden jsem se moc těšil, i na tréninku to bylo lepší. Trénoval jsem bez úlev úplně naplno. Fotbal mi strašně chyběl.

Zvládl jste sedmdesát minut, to je slušné, ne?
Cítil jsem se fajn, o něco lepší to samozřejmě bylo v prvním poločase. V průběhu druhé půle jsme vedli o čtyři góly a už to z obou stran postrádalo tempo. Hlavně ale šlo o to, abych si konečně zahrál zápas. Z tohoto pohledu byl účel splněn.

Nejenže jste si konečně zahrál, ale hned jste se střelecky prosadil a pomohl k jasnému vítězství 5:0 nad Jihlavou.
To je taková nadstavba (úsměv). Ale mohl jsem dát dva. Hned na začátku zápasu jsem chtěl levačkou uklidit míč do sítě, jenže se mi zamotal mezi nohama a nic z toho nebylo. Ale náladu jsem si spravil později, udělal jsem si prostor a hlavou se trefil.

Troufnete si příště na celých devadesát minut?
Uvidíme. Je rozdíl hrát devadesát minut za juniorku nebo za áčko ve FORTUNA:LIZE. Tempo je úplně jinde. Nejprve se musím připravit na úterý, to máme dva tréninky. Všechno musí jít postupně.

Je reálné, že byste naskočil do sobotního utkání s Bohemkou?
Rád bych, ale stoperská pozice je specifická v tom, že nejde naskočit jen tak na deset minut. Musím být stoprocentní, aby se mnou trenér mohl počítat. Naskakovat do stoperské dvojice na pár minut je hrozně složité. Do zápasu zbývá pět dnů, uvidíme.• Víkendové výsledky mládeže MFK
včera - Zlín-U19 2:0, Zlín-U17 0:1.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 2 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Šlo o vůbec první porážku ostravského klubu v celé sezóně. Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

• Sobotní výsledky mládeže
11.5. - U19-Příbram 2:2 (2:4np), Prostějov-U18 4:0, U17-Příbram 1:1 (3:1np), Prostějov-U16 1:3, U15-FM 2:2, U14-FM 0:8, U13-Přerov 12:1, U12-Přerov 13:4, Kravaře-st.žáci B 2:2, ml.žáci B-Kravaře 6:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem