Mlade talenty

Kouč Jiří Balcárek v Zábřehu skončil

07.04.2010 | Šumperský deník
 

Kouč Jiří Balcárek v Zábřehu skončil Éra Jiřího Balcárka v zábřežském fotbalu končí. Pro zábřežské fandy nedotknutelná persona vyslyšela volání Karviné, u týmu Sulka ho nahradí Vlastimil Palička.

 

„Já jsem byl s Karvinou v kontaktu už poměrně dlouho a byli jsme domluveni, že po sezoně určitě do Karviné ze Zábřehu přijdu. Teď se ale situace změnila natolik, že povedu Karvinou už nyní,“ uvedl Jiří Balcárek.

Ten tak mění druhý tým 3. ligy za jedenáctý celek 2. ligy.

„Karviná je klub dobře zabezpečený, kde ale poněkud pokulhávají sportovní výsledky. Já bych to měl změnit,“ řekl dále Balcárek.

Pro Zábřeh je jeho náhlý odchod šokující. Balcárek převzal tým loni v zimní pauze, kdy byl téměř beznadějně odsouzen k sestupu.

Po famózním jaru se zábřežské Sulko zachránilo, v letošní sezoně se pohybuje většinou na druhé příčce Moravskoslezské ligy. V Zábřehu nenajdete nikoho, kdo by nepřísahal, že je to zásluha jen a jen Jiřího Balcárka.

„Měli jsem s Jirkou Balcárkem domluvu, že pokud bude tým zachráněn a on dostane nabídku ze druhé nebo první ligy, nebudeme mu bránit jít za lepším. A to jsme dodrželi,“ uvedl Lubomír Hrdlovič, sportovní ředitel klubu SK Sulko Zábřeh.

Zábřežský tým povede Vlastimil Palička. „Už bude u středečního tréninku,“ dodal Hrdlovič.

• STOPka pro Petráně
včera - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 2 dny - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

• Duel v Budějovicích upřesněn
7.10. - LFA upřesnila další ligové kolo. Karvinští nastoupí u nováčka z Českých Budějovic v neděli 27. října od 14:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem