Generální partner
Světlý režim
26. březen 2019

Tři body pro týmy U18 a U16, bodík pro U15

Velmi solidní víkend zažily mládežnické týmy MFK Karviná. Dorostenci hrající Moravskoslezskou dorosteneckou ligu byli v domácí prostředí stoprocentní, bod z Jihlavy za remízu 1:1 dovezla i žákovská patnáctka.
MSDL – st.

MFK Karviná U18 - FK Blansko U19 2:1 (0:0)
Branky Karviné: 46. Navrátil, 51. Chabreček
Sestava Karviné: Drobek - Buzek, Husár, Stuchlík - Sušienka (46. Vrbka), Chabreček (77. Goj), Streit (89. Szotkowski), Podbiol, Kobza - Kaštan (46. Zych), Navrátil.
Trenér Čestmír Kročil: „Úvod nám celkem vyšel, ale bez vstřeleného gólu. Postupem času se hra vyrovnala, začali jsme kupit individuální chyby, ale poločas nakonec skončil bez branek. Do druhé půle jsme vyměnili dva hráče a během pěti minut dvakrát udeřili. Jenže brzy přišlo snížení hostů, čímž jsme si zápas hodně a především zbytečně zkomplikovali. Blansku narostla křídla, hodně jsme se v závěru zapotili, ale stav se už nezměnil. Vítězství bereme a máme radost.“ 

MSDL – ml.

MFK Karviná U16 - FK Blansko U17 5:2 (4:1)
Branky Karviné: 30. a 44. Malina, 9. Molitorisz, 21. Jurčák, 24. vl. Buchta
Sestava Karviné: Szkuta - Lukáš, Szczygiel, Jurčák (41. Kotula), Michailidis N. (57. Čopík)- Ceniga (57. Holiš), Bystřičan, Rychtařík, Motyčka (69. Rohal) - Molitorisz (74. Švec), Malina.
Trenér Petr Němec: „V utkání s Blanskem jsme chtěli navázat na úspěšný vstup do jarní části sezóny - a to se nám povedlo. Po celé utkání jsme byli lepším týmem a je jen škoda, že branek nebylo více, protože šance na to byly. Obdržené branky jsme dostali po chybách, které ovšem k fotbalu patří a kluci v tomhle věku se stále učí. Je jen dobře, že jsme zvítězili a hráči pochopí, že jen kvalitním výkonem na hřišti přicházejí výsledky. Pochvala celému týmu za poctivý přístup.“

U15

FC Vysočina Jihlava U15 – MFK Karviná U15 1:1 (0:1)
Branka Karviné: 27. Opiol 
Sestava Karviné: Lipčák – Kovařík, Pochopeň, Třaskalík, Szostek, Opiol, Biegon, Hruška, Holub R. (19. Holub J.), Voznica, Kaleta. 

U14

FC Vysočina Jihlava U14 – MFK Karviná U14 6:3 (4:3)
Branky Karviné: 19. Pecold, 25. Matuška, 32. Tovaly 
Sestava Karviné: Mareček - Miškovič (58. Kraina), Baumgartner, Pietrzyk, Czaicki (52. Dabrowski) - Nesvadba, Pecold, Matuška, Slowik (58. Kožusznik) - Pryszcz (36. Puczok), Tovaly (52. Pastrňák).

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii