Mlade talenty

Čtvrtfinálová výzva v hlavním městě! Slavia-Karviná (út, 19:20)

01.04.2019 | redakce
 

Čtvrtfinálová výzva v hlavním městě! Slavia-Karviná (út, 19:20) Podruhé v historii se Karvinští představí mezi osmi nejlepšími týmy českého poháru, zvaného MOL Cup. V úterý 2. dubna je před kamerami ČT Sport čeká duel proti nejtěžšímu možnému protivníkovi – na Sinobo Stadium je čeká pražská Slavia.

 

Svěřenci Františka Straky vyběhnou na trávník, kde přesně před týdnem nastoupila slavná Brazílie v přípravném utkání proti České republice, a kam zanedlouho dorazí také anglická Chelsea ve čtvrtfinále Evropské ligy. „Všichni se těšíme, přeci jen pohárové jaro nehrajeme každý rok. Čeká nás ale moc těžký soupeř, vedoucí tým FORTUNA:LIGY. Slavia má široký kádr, že ať nastoupí kdokoliv, budou neskutečně silní,“ uvědomuje si asistent Marek Bielan. 

Do utkání pravděpodobně nezasáhnou všichni hráči, kteří v pátek vybojovali tři body ve slezském derby proti Baníku. „Síly rozložíme. Některé kluky, kteří v pátek nehráli, anebo nastoupili pouze na pár minut, chceme vidět v akci přímo na hřišti. Nic to ovšem nemění na tom, že se jedeme porvat o co nejlepší výsledek,“ podotkl Bielan.Slavia si cestou do čtvrtfinále poradila s Ústím nad Labem a Chrudimí. Ve stejné fázi soutěže se oba týmy potkávají téměř přesně po dvou letech – 12. dubna 2017 vyhrála Slavia také doma 5:2! Čerstvý čtvrtfinalista Evropské ligy má velkou sílu, navíc mocně touží po českém doublu – tedy vyhrát ligu i pohár.

Karvinští jsou jediným čtvrtfinalistou, který ještě v této sezóně MOL Cupu neinkasoval. Cestou do čtvrtfinále zdolali postupně Líšeň (4:0), Táborsko (2:0) a Jablonec (1:0). Pokud by zápas skončil po devadesáti minutách nerozhodně, bude následovat prodloužení 2 x 15 minut a případně také pokutové kopy.

Čtvrtfinálové utkání  MOL Cupu SK Slavia Praha – MFK Karviná začne v Praze v úterý 2. dubna v 19:20 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Jan Váňa.

• Jurčák s Future U16 vítěz
včera - Český národní tým Future U16 dominoval a logicky také triumfoval na turnaji v Belgii. Borec MFK Karviná Oliver Jurčák se neztratil, zasáhl do všech utkání - proti Belgii (výhra 2:1) odehrál v základu celý zápas, proti Dánsku (4:2) celý druhý poločas a v zápase se Švédskem (3:1) zasáhl do utkání na posledních 19 minut.

• Sestřih vítězství na Letné
před 2 dny - Krásnou velikonoční neděli prožili všichni fanoušci a samozřejmě celý klub, vždyť svěřenci Františka Straky vyhráli na půdě Sparty. Sestřih nejzajímavějších okamžiků je ZDE.

• KARVINÁ CUP: Triumfy Katowic
před 3 dny - První ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se vydařil. Za krásného počasí se v obou kategoriích (U8 a U10) radovaly z celkového vítězství týmy GKS Katowice. Domácí týmy pod vedením trenérů Hánla a Vichera skončily hodně na 5.místě. Podrobnosti během týdne!

• Víkendové výsledky týmů MFK
20.4. - U18-Valašské Meziříčí 6:1, U16-Valašské Meziříčí 1:2, Zlín-U15 1:2, Zlín-U14 7:0, Hranice-U13 2:15, Hranice-U12 6:13, st.žáci B-Jablunkov 1:3, Ml.žáci B-Jablunkov 5:3.

• Karviná Cup 2019 už v sobotu
18.4. - První ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se uskuteční v sobotu 20. dubna od 9 hodin ve Sportovním centru Kovona a je určen pro kategorie přípravek U8 a U10. Na čtyřech hřištích současně se představí 16 týmů. Fanoušci a rodiče jsou zváni!

• Středeční výsledky mládeže
17.4. - Sparta Praha-U19 2:1, Sparta Praha-U17 6:3, Hodonín-U15 1:1, Hodonín-U14 1:2.

• Juniorka v Třinci až v úterý
15.4. - Po dohodě obou klubů se 4. kolo nadstavby B mezi Třincem a Karvinou odehraje o den později oproti původnímu plánu - tedy v úterý 23. dubna od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Zlínem
14.4. - Karvinští získali v sobotu tři strašně důležité body, když doma porazili 2:0 Zlín. Na oba góly a všechny zajímavé momenty se podívejte v sestřihu na iSport.cz ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem