Mlade talenty

Do Opavy klub vypravuje fanouškům dva autobusy

30.04.2019 | redakce
 

Do Opavy klub vypravuje fanouškům dva autobusy Chcete jet podpořit tým Františka Straky do Opavy k prvnímu kolu nadstavbové části? Zarezervujte si místo v autobuse. Klub vypraví dva autobusy, cena činí 60 Kč. Vstupenky budou k dostání v Opavě u hostujícího sektoru v ceně 110 Kč.

 

V prvním kole FORTUNA:LIGY skupiny o záchranu se představí třináctý celek ze základní části proti patnáctému. V překladu to znamená Opava proti Karviné. Slezské derby se uskuteční už v neděli 5. května od 15:30 hodin. 

Klub eviduje o utkání ze strany fanoušků velký zájem, proto se rozhodl vypravit do Opavy dva autobusy, aby mohli karvinští příznivci svůj tým podpořit společně. Oba autobusy budou odjíždět z parkoviště u Městského stadionu v Karviné-Ráji v neděli v 13:15 hodin. Cena zájezdu činí symbolických 60 Kč. Vstupenky do hostujícího sektoru budou k dostání přímo v Opavě na pokladně hostů v ceně 110 Kč.

Závazné přihlášky a další informace (např. o způsobu platby) na telefonním čísle 724 001 078!  

• Sestřih z Mladé Boleslavi
před 2 dny - Karvinští vstoupili do sezóny smolnou porážkou na půdě Mladé Boleslavi. Nejzajímavější okamžiky zápasu najdete v sestřihu ZDE.

• Volný prodej na slezské derby
před 2 dny - Minutu po půlnoci z neděle na pondělí začal v síti Ticketportal volný prodej vstupenek na zápas 2. kola mezi Karvinou a Ostravou. V MěDK se začne od pondělního rána (7:00) v Kině Centrum potom odpoledne (16:00). Jeden fanoušek si může zakoupit maximálně 4 vstupenky. Cena? 200 Kč za kus. Podrobnosti ZDE.

• V sobotu vyhrála osmnáctka
před 3 dny - První zápasy letní přípravy mají za sebou starší dorostenci U19 a U18. Devatenáctka podlehla 1:3 ostravskému Baníku, osmnáctka zdolala 6:3 muže Bystřice nad Olší.

• S mistrem v neděli 4. srpna
13.7. - Ligová fotbalová asociace upřesnila čtvrté ligové kolo. Karvinští vyzvou na Městském stadionu v Karviné-Ráji mistrovskou Slavii v neděli 4. srpna od 16:30 hodin.

• První přípravné duely
12.7. - V sobotu 13. července jsou na programu první přípravná utkání B-týmu a st. dorostenců. Béčko se představí v Petrovicích proti Lokomotivě od 10:15 hodin. Ligový dorost U19 hostí od 9 hodin na Bažantnici ostravský Baník a následně tým U18 od 11 hodin Bystřici nad Olší.

• Rundić kapitánem
11.7. - Stoper Milan Rundić bude kapitánem MFK Karviná. Na předsezonní tiskové konferenci o tom informoval trenér František Straka.

• Přednostní prodej na derby
8.7. - Pro majitele nových permanentek začal v pondělí 8. července ráno online prodej vstupenek na zápas proti ostravskému Baníku. Omezení? 1 permice = max. 4 ks vstupenek. Volný prodej pro ostatní zájemce bude spuštěn příští pondělí ráno. Podrobnosti ZDE.

• Ve středu beseda s fanoušky
6.7. - Na středeční (10.7.) pátou hodinu odpolední je svoláno tradiční setkání vedení klubu a hlavního trenéra s fanoušky. Akce proběhne v PRESSCENTRU na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem