Generální partner
Světlý režim
30. duben 2019

Do Opavy klub vypravuje fanouškům dva autobusy

Chcete jet podpořit tým Františka Straky do Opavy k prvnímu kolu nadstavbové části? Zarezervujte si místo v autobuse. Klub vypraví dva autobusy, cena činí 60 Kč. Vstupenky budou k dostání v Opavě u hostujícího sektoru v ceně 110 Kč.
V prvním kole FORTUNA:LIGY skupiny o záchranu se představí třináctý celek ze základní části proti patnáctému. V překladu to znamená Opava proti Karviné. Slezské derby se uskuteční už v neděli 5. května od 15:30 hodin. 

Klub eviduje o utkání ze strany fanoušků velký zájem, proto se rozhodl vypravit do Opavy dva autobusy, aby mohli karvinští příznivci svůj tým podpořit společně. Oba autobusy budou odjíždět z parkoviště u Městského stadionu v Karviné-Ráji v neděli v 13:15 hodin. Cena zájezdu činí symbolických 60 Kč. Vstupenky do hostujícího sektoru budou k dostání přímo v Opavě na pokladně hostů v ceně 110 Kč.

Závazné přihlášky a další informace (např. o způsobu platby) na telefonním čísle 724 001 078!  
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná