Generální partner
Světlý režim
2. květen 2019

MFK Karviná děkuje Moravskoslezskému kraji

Jen díky účasti A-týmu v prvoligové FORTUNA:LIZE mohl spolek Městský fotbalový klub Karviná požádat o finanční podporu směřující k výchově dětí a mládeže z úrovně Krajského úřadu Moravskoslezského kraje.
Dotaci z programu Podpora vrcholového sportu v Moravskoslezském kraji pro rok 2019 získal klub MFK Karviná stejně jako v předchozích letech. Podpory si celý klub velmi váží, pro zajištění profesionální výchovy dětí a mládeže v systému středisek SpSM a SCM je to nesmírně důležité. Dotační prostředky klub využije na úhradu výdajů na zajištění mistrovských utkání mládeže, autobusovou i vlakovou dopravu, nájem sportovišť, odměny profesionálním trenérům a celou řadu dalších nezbytných výdajů.

Účast v prvoligové soutěži je pro klub opravdu důležitá, jen tak bude moci žádat o finanční podporu na výchovu své talentované mládeže z tohoto programu i v příští fotbalové sezóně. Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná