Generální partner
Světlý režim
21. květen 2019

Na baráž s Jihlavou za symbolických 20 Kč!!

Na nejdůležitější dvojutkání celé sezóny, respektive na jeho první část, se rozhodlo klubové vedení zareagovat snížením ceny vstupného na lidovou „dvacku". Cíl je jasný - vyprodat stadion a vytvořit si náskok do odvety.

Do konce nadstavbové části sice zbývá ještě jedno kolo, ovšem Karvinští už ví, že je čeká barážové dvojutkání o všechno. A bude to proti Jihlavě, která má kolo před koncem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY čtyřbodový náskok na třetí Brno. 

Termíny obou duelů s Vysočinou už jsou stanoveny - Karvinští začnou na domácím hřišti v úterý 28. května, výkop je naplánován na 18 hodin. Odveta bude v Jihlavě v neděli 2. června od 18:30 hodin. Permanentkáři mají na zápas vstup zdarma, ostatní fanoušky jistě potěší atraktivní vstupné za symbolických 20 Kč. Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal, v Městském domě kultury a Kině Centrum.

Vedení klubu, hráči i realizační tým věří, že stadion bude praskat ve švech a fanoušci dotlačí své miláčky k vítězství, které bude znamenat co nejlepší výchozí pozici pro odvetu. Na odvetné utkání připadá v úvahu autobusový zájezd. „Podrobnosti o výjezdu do Jihlavy sdělíme po domácím utkání. Ale už nyní evidujeme z řad našich fandů eminentní zájem vidět rozhodující utkání této sezóny na vlastní oči,“ sdělil mluvčí klubu Adam Januszek.    

K nadcházejícímu souboji se najdou dvě pikantnosti – Josef Mucha, dlouholetý asistent Jozefa Webera a následně sám hlavní trenér MFK Karviná, je asistentem jihlavského hlavního kouče Radima Kučery, a v posledním kole minulé sezóny odsoudili karvinští fotbalisté k sestupu do druhé nejvyšší soutěže po vítězství 2:0 právě Vysočinu.

Oba týmy půjdou do baráže s čistým štítem, dosavadní obdržené žluté karty se mažou. Hraje se pohárovým způsobem, při rovnosti skóre rozhoduje vyšší počet nastřílených gólů na hřišti soupeře.  


 

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná