Mlade talenty

Na baráž s Jihlavou za symbolických 20 Kč!!

21.05.2019 | redakce
 

Na baráž s Jihlavou za symbolických 20 Kč!! Na nejdůležitější dvojutkání celé sezóny, respektive na jeho první část, se rozhodlo klubové vedení zareagovat snížením ceny vstupného na lidovou „dvacku". Cíl je jasný - vyprodat stadion a vytvořit si náskok do odvety.

 

Do konce nadstavbové části sice zbývá ještě jedno kolo, ovšem Karvinští už ví, že je čeká barážové dvojutkání o všechno. A bude to proti Jihlavě, která má kolo před koncem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY čtyřbodový náskok na třetí Brno. 

Termíny obou duelů s Vysočinou už jsou stanoveny - Karvinští začnou na domácím hřišti v úterý 28. května, výkop je naplánován na 18 hodin. Odveta bude v Jihlavě v neděli 2. června od 18:30 hodin. Permanentkáři mají na zápas vstup zdarma, ostatní fanoušky jistě potěší atraktivní vstupné za symbolických 20 Kč. Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal, v Městském domě kultury a Kině Centrum.

Vedení klubu, hráči i realizační tým věří, že stadion bude praskat ve švech a fanoušci dotlačí své miláčky k vítězství, které bude znamenat co nejlepší výchozí pozici pro odvetu. Na odvetné utkání připadá v úvahu autobusový zájezd. „Podrobnosti o výjezdu do Jihlavy sdělíme po domácím utkání. Ale už nyní evidujeme z řad našich fandů eminentní zájem vidět rozhodující utkání této sezóny na vlastní oči,“ sdělil mluvčí klubu Adam Januszek.    

K nadcházejícímu souboji se najdou dvě pikantnosti – Josef Mucha, dlouholetý asistent Jozefa Webera a následně sám hlavní trenér MFK Karviná, je asistentem jihlavského hlavního kouče Radima Kučery, a v posledním kole minulé sezóny odsoudili karvinští fotbalisté k sestupu do druhé nejvyšší soutěže po vítězství 2:0 právě Vysočinu.

Oba týmy půjdou do baráže s čistým štítem, dosavadní obdržené žluté karty se mažou. Hraje se pohárovým způsobem, při rovnosti skóre rozhoduje vyšší počet nastřílených gólů na hřišti soupeře.  


 

• U19 ve středu už od 12 hodin
včera - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
včera - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 2 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

• Výsledky přípravy mládeže
10.8. - Opava-U19 4:1, U15-Martin 3:1, U14-Martin 12:1, U13-Źory 2:1 a 4:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem