Mlade talenty

Lukáš Budínský: Byli jsme nervózní

29.05.2019 | redakce
 

Lukáš Budínský: Byli jsme nervózní Karvinští zvládli první barážový duel, v domácím prostředí porazili Jihlavu 2:1. Vyhráno zdaleka není, čarou přes rozpočet je inkasovaný gól. Moc dobře si to uvědomuje také záložník Lukáš Budínský.

 

Lukáši, vyhrálo se, ale v pohárové matematice není vítězství 2:1 nikterak přesvědčivé.
Šlo o hodně, asi bylo vidět, že to nebylo od nás nic extra. Byli jsme dost nervózní. Už před zápasem jsem říkal, že to bude hlavně o hlavě, říkal to i trenér.  Hlavně jsme chtěli zvítězit s nulou vzadu, což se bohužel nepovedlo. V Jihlavě to bude nový zápas a budeme se dál rvát o záchranu.

Jihlava se celkem bez problémů dostávala během celého utkání do hry přes střed hřiště. Jaké byly poločasové pokyny?
Přesně, chtěli jsme lépe zabezpečit prostředek hřiště. Až moc snadno se nám tam soupeř dostával. Bohužel i přesto nám dali kontaktní gól.

Ukázal vám zápas něco před odvetou?
Musíme zlepšit obranu a vyvarovat se zbytečných chyb v rozehrávce. Jihlava navíc měla nebezpečné i kraje.

Opět po roce se pojede do Jihlavy hrát o všechno. Přeci jen tentokrát vám stačí i remíza, v minulé sezóně jste museli na Vysočině vyhrát. Může vám to v hlavě třeba nějak pomoci?
Já nevím. Minulý rok to byl úplně jiný zápas v jiných sestavách. Každopádně Jihlava bude muset dát gól, tlačit se víc dopředu a z nás by mohla spadnout určitá nervozita, která na nás byla patrná. Myslím, že se nám bude v neděli hrát lépe.• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem