Mlade talenty

MFK OKD Karviná navázala spolupráci s Regionální knihovnou

21.04.2010 | Redakce
 

MFK OKD Karviná navázala spolupráci s Regionální knihovnou Klub MFK OKD Karviná navázal dlouhodobou spolupráci s Regionální knihovnou. Všichni čtenáři se tak mohou těšit na sérii besed a soutěží.

 

Do konce roku je nachystáno celkem osm projektů. První z nich „„Kdo čte, nebloudí - kdo sportuje, nenudí se!", je již v plném proudu. Této kolektivní soutěže se zúčastní třídy základních škol, které mají jednoduchý úkol: vypracovat prezentaci v PowerPointu na téma „Oblíbená kniha s fotbalovou tématikou“. Po skončení soutěže zasedne odborná porota a rozhodne o vítězi.

Neméně zajímavou podívanou nabízí i beseda s názvem: „Můj život – fotbal.“ Během ní seznámí sportovní manager MFK OKD Karviná Petr Mašlej a vynikající český fotbalista oblékající zelenobílý dres Radek Slončík všechny přítomné, co je čeká a nemine na dráze vrcholového sportovce. O termínu konání Vás budeme v předstihu informovat na našich webových stránkách.

Regionální knihovna se zapojila do projektu: Celé Česko čte dětem. A samozřejmě u této velmi populární celostátní akce nebudou chybět ani naši fotbalisté.

Další ze série besed má pracovní podtitul: Multikultura ve sportu. MFK OKD Karviná má ve svém středu hráče různých národností, kteří přítomné seznámí s kulturou svého národa, na jaké problémy narazily, když odešli ze své vlasti hrát fotbal do ciziny.

„Fandíme sportovně a kulturně.“ Tak zní název jedné z připravovaných akcí, v níž sportovní komentátor České televize přiblíží široké veřejnosti svět sportu a fanoušků. Smyslem této přednášky je vysvětlit fanouškům, že se dá „slušně fandit.“

O všech akcích Vás budeme v předstihu informovat. Veškeré informace naleznete i na webu Regionální knihovny v Karviné na adrese: www.rkka.cz

• STOPka pro Petráně
včera - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 2 dny - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

• Duel v Budějovicích upřesněn
7.10. - LFA upřesnila další ligové kolo. Karvinští nastoupí u nováčka z Českých Budějovic v neděli 27. října od 14:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem