Mlade talenty

Letní příprava startuje v pondělí 17. června

09.06.2019 | redakce
 

Letní příprava startuje v pondělí 17. června Přípravu na čtvrtou prvoligovou sezónu v řadě odstartují svěřenci Františka Straky třetí červnové pondělí. Během přípravy sehrají celkem čtyři přípravné zápasy - dobrou zprávou pro fanoušky je, že dvě utkání odehrají v Karviné, jedno v Dolní Lutyni a pouze jedno v Polsku.

 

Velice krátkou, necelou čtyřtýdenní letní přípravu, absolvuje karvinský tým před novou sezónou. A zahájí ji na své poměry netradičně. Hned první den přípravného období se celý tým vydá na soustředění (dolaďuje se Česko nebo Polsko), kde bude během pěti dnů nabírat především fyzickou kondici.  

Sérii čtyř přípravných zápasů zahájí MFK Karviná proti čtvrtému týmu slovenské ligy – Žilině. Hrát se bude na Městském stadionu v Karviné-Ráji pouhý den po příjezdu ze soustředění. Jediný výjezd ven v rámci přípravy bude ve středu 26. června do polského Zabrze na souboj s Górnikem, kterému sezóna moc nevyšla a skončil až na jedenácté příčce.

Třetí přípravný duel bude mít nádech derby – v Dolní Lutyni se Karvinští představí (sobota 29. června) proti Frýdku-Místku, který bojuje o návrat do druhé nejvyšší soutěže. V případě, že v příštím (posledním) kole MSFL vyhraje v Hlučíně, zajistí si návrat do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

A generálka před startem FORTUNA:LIGY? To bude zápas domácí zápas proti slovenskému týmu FK Pohronie. Místo utkání v sobotu 6. července (Městský stadion v Karviné-Ráji, Kovona či Bažantnice) bude teprve upřesněno. Stejně tak budou později upřesněny také časy zápasů.

Do přípravy se zapojí také navrátilci z hostování Tomáš Weber, Eric Ramirez a Luboš Tusjak.• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

• Permanentky od 23. června
7.6. - Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu začne v neděli 23. června. Bližší informace včetně cen zveřejní klub v příštím týdnu.

• Turnaje U8 a U10
6.6. - V pátek cestují svěřenci Ondřeje Hánla (tým U8) do Chomutova na finálový turnaj Ondrášovka Cupu. Ve skupině narazí na Choceň, Kutnou Horu, Spartu Praha, Bohemians Praha a Sigmu Olomouc. Tým U10 pod vedením René Vichera jede do německého Hannoveru - ve skupině narazí na Fenerbahce Istanbul, PAOK Soluň, Concordia Basilej, Löwe Kolín, Skødstrup SF, TSC Oosterhout a TSV Isernhagen. Hodně štěstí všem!

• Výsledky mládeže (středa)
5.6. - U19-Baník Ostrava 2:2 (5:3np),U17-Baník Ostrava 1:4, Sigma Olomouc-U15 2:1, Sigma Olomouc-U14 10:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem