Mlade talenty

Plán přípravných duelů doznal změn

20.06.2019 | redakce
 

Plán přípravných duelů doznal změn Sobotní přípravák s Žilinou se bude hrát od 14 hodin. Původně plánovaný duel s Frýdkem-Místkem byl zrušen a nahrazen dvojutkáním s Vítkovicemi a Popradem.

 

Karvinští zahájí sérii (nakonec) pěti přípravných utkání v sobotu 22. června dvě hodiny po poledni proti Žilině. Hrát se bude na Městském stadionu v Karviné-Ráji. Pro fanoušky bude otevřena hlavní tribuna, vstup je zdarma. Ve středu 26. června vyjedou do Polska k utkání s Górnikem Zabrze - místo ani čas ještě klub neví. 

Novinka v podobě dvojutkání během jednoho dne čeká na svěřence Františka Straky poslední červnovou sobotu. Na hřišti v Dolní Lutyni nejprve Karvinští změří síly s Vítkovicemi (10:30 hodin), odpoledne od 15:00 hodin začne duel s Popradem. „Pořadatelem utkání je domácí TJ Sokol Dolní Lutyně, proto budou obě utkání zpoplatněna. Každé zvlášť za 30 korun,“ informoval mluvčí klubu Adam Januszek a dodal, že z původně plánovaného zápasu s Frýdkem-Místkem sešlo. Důvod? Valcíři nakonec nepostoupili do druhé nejvyšší soutěže, která startuje dříve než MSFL.  

Poslední zápas letní přípravy je naplánován na sobotu 6. července. Do Karviné dorazí slovenské Pohronie. Čas výkopu je v jednání, hrát se bude buď na Městském stadionu v Karviné-Ráji nebo na Kovoně.• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
před 2 dny - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
před 3 dny - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

• U14: Čtyři zápasy v Praze
1.12. - Starší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.

• Freekick Challenge v Karviné
28.11. - V létě se natáčely různé zábavné a dovednostní formáty v rámci LIGA DAY. Koukněte se, jak se kvartetu Vukadinović, Puchel, Petráň a Čonka dařilo ve freekick challenge. Video najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem